سوئیچ ایموبلایزر

ساخت سوئیچ ایموبلایزر

در گذشته خودروهای دارای کلیدهایی بودند که صرفا جهت باز کردن درب خودرو و روشن کردن آن استفاده می شد. اما با پیشرفت علم سیستم دزدگیر نیز به خودروها اضافه شد که سوئیچ و ریموت خودرو مورد نظر آن ها علاوه بر روشن کردن خودرو به عنوان دزدگیر نیز استفاده می شد. در سال های اخبر سیستمی به نام ایموبلایزر برای سوئیچ و ریموت خودرو ها ساخته شده است.

سوئيچ و ریموت ایموبلایزر

در دنیای تکنولوژی و پیشرفت خودروها امروزی شاهد پیشرفت خودرو ها در بخش الکترونیکی و برقی آنها هستیم، یکی از مواردی که همیشه دارندگان خودروها را نگران و بیم آن را دارند سرقت خودرو بوده است، در سراسر دنیا شرکت های بیمه و یا موسسات و سازمانهای دولتی دست به کار شده و به طراحی و ساخت سیستم های ضد سرقت پرداخته اند.

راه حل هاي مختلفي براي جلوگيري از سرقت خودرو ها با توجه به شرايط هر كشور و نيازهاي مشتري اتخاذ شد در آمريكا ورود بدون كليد و در فرانسه نيز برروي سيستمهاي امنيتي مخفي و دور از ديد افراد مورد تحقيق و آزمايش قرار گرفت و نهايتا در آلمان فركانس راديوئي استفاده شد كه در نهايت پس از آزمايشهاي مختلف سيستم آخر به عنوان راه اصلي انتخاب شده است.

هدف از طراحي اين سيستم جلوگيري از سرقت خودرو بوده است كه با پيشرفت تكنولوژي شاهد ابداع سيستم ايموبلايزر بوده ايم. برای درک صحیح و شناخت کامل سیستم ایموبلایزر به توضیح انواع سیستم های ضد سرقت پرداخته و نیز سوال بسیاری از مخاطبین که آیا سیستم ایموبلایزر برای جلوگیری از سرقت خودرو کافی است یا خیر؟

تعمیر ریموت ایموبلایزر

ایران آنلاک با سی سال سابقه متخصص در ساخت ریموت و ساخت سوئیچ خودرو از جمله هیوندا، بنز، بی ام و، رنو، لکسوس، مزدا، تویوتا، نیسان،میتسوبیشی، سوزوکی Benz, BMW, Hyundai, kia, Mazda ,Nissan, Toyota, Lexus , Mitsubishi, Renult, Suzuki و ال ۹۰ ، ساندرو ، داستر ، مگان ، پژو، ام وی ام ، پورشه، لکسوس، مازراتی ، نیسان و … تعریف و سوئيچ های مجهز به سیستم ایموبلایزر (کد دار) تمامی خودروها و برنامه ریزی مجدد کدها.

سوئیچ های ضد سرقت

براساس این تکنولوژی خودروهای ضدسرقت شده و در واقع این سوئیچ ها به صورتی ساخته شده اند که فقط با یک سوئیچ روشن می شوند و امکان سرقت خودرو را به حداقل می رساند. این تکنولوژی برای اولین بار توسط خودروسازی بنز ارائه شد.

این سوئیچ ها به صورتی برنامه ریزی شده است که خودرو فقط این سوئیچ را شناخته و با استفاده از چیپی که در آن قرار داده شده است اگر با سوئیچ دیگری اقدام به روشن کردن خودرو نمایید امکان دارد خودرو استارت بزند ولی روشن نخواهد شد.

کدی که در داخل سوئیچ های ایموبلایزر تعبیه شده است منحصر بفرد بوده و در زمانی که با خودرو ارتباط بی سیم برقرار می کند در صورتی که تائید شود خودرو روشن خواهد شد.

سیستم قفل مرکزی

از این سیستم می توان به عنوان سیستم کمکی در خودرو نام برد تا سیستم ضد سرقت، این سیستم طرز کار ساده‌ای دارد. با قفل شدن یکی از درب‌ها بقیه را قفل می‌کند و بالعکس.

سیستم‌های آلارم دهنده (دزدگیر)

این سیستم که واحد کنترل مرکزی (که در بعضی موارد با ECU یک‌پارچه هست) سیگنال‌های ارسالی از یک‌سری سنسور را کنترل می‌کند و در صورت تحریک این سنسورها، یک‌سری واکنش از پیش تعیین‌شده نشان می‌دهد؛ مثل فعال کردن آژیر و فلاشر و در مدل‌های پیشرفته‌تر ارسال سیگنال هشدار به ریموت کنترل.

خدمات نگین غرب

خودرو های دارای یک سوئیچ اصلی و یک سوئیچ یدک می باشد که در هنگام خرید به مشتری ارائه می شود. در صورتی که این کلید ها دچار مشکل شده و یا گم شده باشند شما می توانید با مرکز نگین غرب تماس حاصل نمایید تا متخصصین ما در سریعترین زمان خدمات مورد نطر از جمله ساخت سوئیچ و ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، تراش تیغه کلید ، سوئیچ کددار یا ایموبلایزر ، پروگرام ، تعریف و تعویض سوئیچ نمایند.

ساخت سوئیچ ایموبلایزر در تمامی مناطق تهران

در صورتی که سوئیچ ایموبلایزر شما دچار مشکل شد می توانید با مرکز خدمات نگین غرب تماس بگیرید. در صورت بروز هر کدام از مشکلات شما می توانید با مرکز ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند. در صورت امکان جا به جایی شما می توانید به نمایندگی های ما مراجعه نمایید اما در صورتی امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید متخصصین ما که به صورت سیار در تمامی مناطق تهران  ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حضور دارند در سریعترین زمان در محل شما آماده شده و با مدرن ترین دستگاه ها خدمات را با مناسبت ترین قیمت به شما ارائه می دهند.

تماس با مرکز نگین غرب

شعبه اصلی: تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز تماس :  26154238-22297397-09124802295
شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.

همین حالا با ما تماس بگیرید