ساخت سوئیچ پورشه – ساخت ریموت پورشه

ساخت سوئیچ پورشه – ساخت ریموت پورشه

خدمات سوئیچ و ریموت پورشه

خدمات سوئیچ پورشه به موارد مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود که در ادامه سعی می‌کنیم به مهم‌ترین ‌آن‌ها اشاره کنیم. به طور کلی اگر نیاز به خدمات ساخت سوئیچ پورشه دارید، حتماً توصیه می‌کنیم به بهترین مراکز در این خصوص مراجعه کنید تا در صورت نیاز به دیگر خدمات مشکلی از این بابت نداشته باشید. مرکز نگین غرب یکی از مراکز معتبر و با سابقه بالا در این زمینه می باشد.

ساخت سوئیچ و ریموت پورشه

مرکز تخصصی نگین غرب در زمینه سوئیچ و ریموت پورشه فعالیت دارد. خدمات این مرکز با 25 سال سابقه شامل ساخت سوئیچ پورشه برای انواع مدل ها ، ساخت و پروگرام ریموت خودرو پورشه ، ساخت سوئیچ ، کلید و ریموت یدک پورشه ، تعمیر و تعریف باطری و قاب انواع مدل ریموت ، کددهی و پاک کردن ریموت پورشه ، باز کردن درب خودرو ، تراش و کپی کلید ، ساخت کلیدهای ضدسرقت ، کیلس و ایموبلایزر می باشد .

1 – خدمات ساخت سوئیچ پورشه
2 – پروگرام و تعریف ریموت پورشه
3 – ساخت سوئیچ و ریموت یدک
4 – تعمیر و تعویض قاب و باتری ریموت پورشه
5 – کددهی و پاک کردن کد ریموت
6 – تراش تیغه کلید پورشه
7 – ساخت کلید ضد سرقت
8 – پروگرام ریموت ایموبلایز
9 – تعریف ریموت کی لس
10 – باز کردن درب خودرو
11 – اضافه کردن ریموت جدید ، خام کردن ریموت پورشه
12 – پاک نمودن ریموت و سوئیچ
13 – کپی ریموت پورشه

این خدمات برای مدل های مختلف خودرو از جمله پانامرا – ماکان – کاین -کیمن – باکستر و … در سال های مختلف است. برای خرید سوئیچ پورشه و انجام هرگونه فعالیت در این زمینه نیاز به متخصصین متبحر و همینطور استفاده از نرم افزار ها و اقدامات تخصصی دارد تا امنیت خودرو شما تضمین شود.
ساخت سوئیچ و ریموت پورشه در سریعترین زمان و مواد درجه یک و اورجینال توسط متخصصین مجرب در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت انجام می شود. اگر سوئیچ خود را به هر دلیلی از دست داده اید ،سوئیچ و ریموت شما گم شده و یا دزدیده شده ما برای حفظ امینت خودرو شما در سریعترین زمان خدمات مورد نظر شما ارائه می کنیم.

ساخت ریموت پورشه
ساخت سوئیچ پورشه
سوئیچ پورشه
سوئیچ پورشه
ساخت سوئیچ پورشه
کددهی ریموت پورشه

ساخت ریموت پورشه

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت پورشه افتخار دارد در زمینه ساخت سوئيچ یدک ماشين های بروز و لوکس دنیا از قبیل پورشه با تجربه 10 ساله مشکلات شما عزیزان در خودرو های پورشه از جمله مدل ماکان حل نماید. شما می توانید برای کپی سوئیچ پورشه – تعریف سوئیچ پورشه و … برای  تمامی برند های موجود از خدمات اصلی نگین غرب برخوردار شوید. متخصصین این مرکز در محل شما حاضر شده و در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه اقدام به ساخت سوئیچ پورشه و ساخت ریموت پورشه شما می نمایند. مراجعه به مراکز نا معتبر موجب به خطر افتادن امنیت خودرو شما می شود. با مراجعه به مراکز معتبر از علاوه بر زمان و هزینه امنیت خودرو خود را تضمین نمایید.

*************
اگر سوئیچ و ریموت خودرو خود را گم کردید یا به هر شکلی آن را از دست دادید می توانید با تماس با مرکز تخصصی نگین غرب 09124802295 تماس بگیرید و از خدمات باز کردن درب ماشین ، ساخت سوئیچ و روشن کردن خودرو این مرکز به صورت سیار بهره مند شوید.
*************

کددهی و برداشتن کد سوئیچ پورشه

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ پورشه یکی از کارهای تخصصی می باشد که برای امنیت خودرو بسیار مهم به حساب می آید و در این سال‌های به دلیل  طراحی پیچیده سوئیچ و ریموت  به افرادی حرفه‌ای و فعالیتی کاملا تخصصی تبدیل شده است. در همین راستا ساخت سوئیچ پورشه به تخصص و تجربه بالایی در کنار استفاده از تجهیزات پیشرفته نیاز دارد.

از جمله این خدمات می توان به بازکردن انواع درب از جمله درب ضد سرقت، ساخت انواع سوئیچ پورشه در محل، تراش تیغه کلید پورشه ، کددهی و پروگرام سوئیچ پورشه اشاره کرد. به دلیل اهمیتی که ساخت سوئیچ و ریموت در افزایش امنیت خودرو شما دارد می‌بایست در انتخاب مرکز ساخت سوئیچ و ریموت مناسب دقت زیادی کرد. اولین نکته‌ای که باید هنگام انتخاب این مراکز به آن توجه کرد نیروهای متخصص در این مرکز و همینطور لوازم و تجهیزات مورد استفاده است. به دلیل افزایش ایمنی و دیگری جلوگیری از آسیب رسیدن به خورو می توانید از مراکز تخصصی بهره مند شوید.

پروگرام و تعمیر ریموت پورشه

ما با بهترین تجهیزات می توانیم خدمات ساخت ، پروگرام ، کددهی سوئیچ و ریموت، رفع عیوب و برداشتن کد سوئیچ  انواع خودرو پورشه در صورت گم شدن یا مفقود شدن آن در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم . می توان به قابلیت های ریموت پورشه خام و کددهی دوباره بر روی خودروی دیگر اشاره کرد ، پس قبل از مراحل پروگرام ریموت پورشه می بایست کلید پورشه کد خورده را با وسایل مخصوص کپی نمود.

اگر خودرو پورشه جدید خریداری کرده اید و نیاز به تعریف ریموت دارید و ایجاد کد جدید دارید. یا قصد کددهی جدید و پاک کردن کدهای قبلی و همچنین تعریف ریموت جدید دارید با ما تماس بگیرید. ما با تجهیزات و دستگاه های مدرن و به روز خود می توانیم به شما کمک کنیم .

شماره تماس با مرکز ساخت سوئیچ و ریموت نگین غرب

باز کردن درب خودرو پورشه

در صورتی که ریموت و سوئیچ خودرو خود را از دست داده اید و امکان باز کردن درب خودرو پورشه را ندارید با مرکز تخصصی نگین غرب تماس بگیرید. متخصصین ما به صورت امدادی در محل شما در تمامی مناطق حاضر شده و بعد از مشاهده مدارک خودرو ، درب خودرو شما باز کرده و خدمات مورد نظر را به شما ارائه می نمایند.  شما می توانید جهت مشاوره با متخصصین ما تماس حاصل کرده و از راهنمایی آنها استفاده نمایند. کلیه خدمات این مرکز با مناسبت ترین قیمت و بالا ترین کیفیت به شما ارائه خواهد شد.

خراب شدن و عیب یابی سوئیچ پورشه

از جمله عمده ترین دلیل خراب شدن سوئیچ ها افتادن در آب و زنگ زدگی ، دزدیده شدن و گم شدن  می باشد. به علاوه اگر سوئیچ خود را در معرض رطوبت قرار دهید ممکن است رطوبت به داخل روکش نفوذ کرده و بر روی کیت دستگاه را رسوب آب شکل بگیرد.

شکستگی هم یکی از رایج ترین آسیب کلید مشتریان می باشد.  جنس ریموت و سوئیچ ها بسیار مقاوم و محکم هستند ولی نقاط حساسی در سوییچ قرار دارد که به راحتی با کوچکترین ضربه شکسته می شود. شما با حضور در مراکز معتبر می توانید از محصولات با کیفیت بهره مند شوید و امنیت خودرو خود را تضمین نمایید.

ساخت سوئیچ انواع مدل پورشه

ساخت سوئیچ پورشه پانامرا

از جمله مهم ترین خدمات ویژه خودرو پورشه پانامرا می باشد. این خودرو از جمله مدل های لوکس می باشد که طرفداران بسیار زیادی را در سراسر دنیا دارد. ارائه خدمات ساخت سوئیچ پورشه پانامرا ، پروگرام ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، تعمیر ، تعریف و کددهی ویژه این خودرو نیاز به تجهیزات بسیار مدرن و همینطور دقت بالا دارد تا مشکلی در این زمینه برای خودرو شما ایجاد نشود. مرکز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت نگین غرب با سال ها تجربه خدمات برای این ماشین لوکس را ارائه می دهد.

تعریف ریموت پورشه
تعریف ریموت پورشه
ساخت سوئیچ ایموبلایزر پورشه
ساخت ریموت پورشه
پروگرام ریموت پورشه
پروگرام ریموت پورشه

امداد کلید سیار

در راستای رفاه حال هموطنان عزیز این مرکز تصمیم به بخش امداد کلید سیار در تمامی شهرهای ایران نموده است. در این طرح در صورتی که شما امکان جا به جایی خودرو را به مرکز ما ندارید و نیاز به سوئیچ و ریموت پورشه خود دارید با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در محل شما حاضر شده و بعد از دیدن مدارک شما خدمات مورد نظر را به شما ارائه می دهند.

از آنجایی که امنیت خودرو شما به سیستم ضدسرقت بستگی دارد و در صورت وجود مشکل با مشکل روبه رو خواهد شد. ما امنیت خودرو شما را با به روزترین تجهیزات و متد تضمین می کنیم . نیروهای ما با 25 سال تجربه اماده هر گونه مشاوره و خدمات به شما هستند . با مشاورین ما تماس گرفته تا در زمینه مشکل شما و جهت رفع آن شما را راهنمایی کنند. همچنین می توانید از خدمات امداد کلید سیار ما جهت ساخت سوئیچ و ریموت در محل خود در صورتی که نمی توانید خودرو پورشه خود را جا به جا کنید بهره مند شوید.

قیمت ساخت سوئیچ پورشه

از جمله خدمات ما ساخت سوئیچ پورشه – ساخت ریموت پورشه – پروگرام ، تعمیر ، تعریف ، ساخت ، کددهی و تعویض سوئیچ ، ریموت و کلید پورشه می باشد. این مرکز دارای 3 شعبه در شمال تهران آجودانیه و غرب تهران مرزداران و شمال غربی سعادت آباد می باشد .

از جمله خدمات دیگر این مجموعه مراکز سیار مستقر در تمامی مناطق تهران در شمال – جنوب – غرب – شرق و مرکز می باشد. تعدادی از نمونه کارهای ما در این سایت قابل مشاهده می باشد. برای دریافت خدمات می توانید با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید.

خدمات ما با مناسب ترین و متعارف ترین قیمت با توجه به نوع خدمات و تناسب با مدل سوئیچ شما قابل ارائه می باشد. که شما می توانید از طریق مشاوره با متخصصین ما در رابطه با خدمات مورد نظر خود از قیمت های ما اطلاع پیدا کنید.

ساخت کلید پورشه در تهران

در صورتی سوئیچ و ریموت پورشه شما دچار مشکل شد می توانید با مرکزخدمات نگین غرب تماس بگیرید. این مشکلات از جمله دزدیده شدن سوئیچ وریموت – گم شدن آن – افتادن زمین و شکستن سوئیچ و ریموت و قاب آن – مشکل در باتری سوئیچ پورشه – افتادن ریموت پورشه در آب می باشد.  در صورت بروز هر کدام از مشکلات زیر شما می توانید با مرکز ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

در هر صورت با مشغله های متعددی که این روزها برای همه ما وجود دارد گم کردن یا مفقودی سوئیچ امری طبیعی می باشد . در صورتی که چنین اتفاقی برای شما بیفتند و شما ریموت پورشه یا سوئیچ آن را گم کنید، در اولین اقدام به منظور دریافت خدمات سوئیچ پورشه به یک مرکز تخصصی مراجعه نمایید تا بتواند تمام اقداماتی را که در خصوص مفقود شدن و خدمات سوئیچ پورشه می باشد به شما ارائه نماید.
اما یک مجموعه تخصصی جدا از اینکه ریموت را برای شما می سازد بلکه با استفاده از تجهیزات پیشرفته باید تغییر کد سوییچ پورشه را نیز انجام بدهد و این کار به این علت بوده که شما ریموت جدید را به دست می آورید و حتی اگر ریموت پورشه قبلی شما را شخصی دزدیده باشند یا به سرقت رفته و بخواهد خودروی شما را سرقت کند دیگر مرتکب چنین کاری نخواهد شد و این موضوع امکان پذیر نمی باشد.

سوالات شما درباره سوئیچ پورشه

ساخت سوئیچ پورشه برای چه مدل هایی انجام می شود؟

ساخت سوئیچ و ریموت پورشه برای تمامی مدل های پورشه از جمله پانامرا – ماکان – کاین -کیمن – باکستر می باشد.

ساخت سوئیچ و ریموت پورشه چه زمانی طول می کشد؟

با توجه به نوع خودرو و مدل آن و همچنین نوع خدماتی که مورد نیاز است متفاوت می باشد. این خدمات بین 15 دقیقه تا 2 ساعت متفاوت است.

چه خدماتی برای سوئیچ و ریموت خودرو پورشه ارائه می شود؟

پروگرام سوئیچ – تعمیر ریموت – ساخت ریموت جدید و یا ساخت سوئیچ یدک – تعریف ریموت – کددهی و برداشتن کد ریموت خودرو – تعویض قاب و باتری ریموت

آیا مرکزی برای مشاوره در زمینه خدمات سوئیچ و ریموت پورشه در تهران و سراسر ایران می باشد؟

بله . شما می توانید با شماره 09124802295 جهت مشاوره تلفنی در زمینه خدمات سوئیچ و ریموت تماس حاصل فرمایید.

تماس با مرکز نگین غرب

شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 26103079
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 15 =

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید