ساخت سوئیچ مزدا – ساخت ریموت مزدا

ریموت مزدا
سوئیچ و ریموت مزدا
سوئیچ مزدا
ساخت سوئیچ مزدا
ساخت سوئیچ مزدا

خدمات سوئیچ مزدا

خدمات ساخت سوئیچ و ریموت مزدا در مرکز تخصصی نگین غرب از طریق دستگاه های حرفه ای و نیرو های مجرب انجام می شود و در سریع ترین زمان ممکن حتی در محل شما سوئیچ مزدا شما ساخته می شود.

 • ساخت کلید مزدا
 • پاک کردن ریموتهای گمشده
 • باز کردن در بسته در محل
 • تعویض قاب و باطری جدید
 • تعریف و پروگرام ریموت
 • ساخت سوئیچ یدک
 • کددهی تمامی خودروهای مزدا
 • ساخت سوئیچ و ریموت مزدا

ساخت سوئیچ مزدا و کددهی ریموت مزدا ، با نازلترین قیمت توسط مرکز تخصصی نگین غرب در سراسر ایران تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز، اردبیل، زنجان، قزوین، بندرعباس، کردستان، سنندج، همدان، اراک، آبادان، خراسان، مازندران، گیلان، مشهد، یزد، ساری، اهواز، کرمانشاه و … و بصورت 24 ساعته حتی در محل شما انجام می شود. شما می توانید برای اطلاع از خدمات سوئیچ و ریموت مزدا کلیک نمایید.

ساخت ریموت مزدا

خدمات ریموت مزدا شامل تعمیر و تعویض ریموت، همگام سازی ریموت با خودرو و برنامه‌ریزی مجدد ریموت با خودروی مزدا می‌شود. در زیر به برخی از خدمات ریموت مزدا توضیح داده شده است:

 1. تعمیر ریموت: در صورتی که ریموت شما خراب شده است، می‌توانید آن را به یک مرکز تعمیرات مزدا ببرید تا تعمیر شود. مشکلاتی مانند خرابی باتری، خرابی دکمه‌ها و یا خرابی مدار الکترونیکی می‌توانند با تعمیر ریموت رفع شوند.
 2. تعویض ریموت: در بعضی موارد، ریموت ممکن است به گونه‌ای خراب شده باشد که قابل تعمیر نباشد و نیاز به تعویض داشته باشد. در این صورت، می‌توانید به یک مرکز تعمیرات مزدا مراجعه کنید تا ریموت خود را با یک ریموت جدید تعویض کنید.
 3. همگام سازی ریموت با خودرو: پس از تعمیر یا تعویض ریموت، باید آن را با خودرو همگام سازی کنید تا بتوانید از آن برای کنترل خودرو استفاده کنید. برای همگام سازی ریموت با خودرو، معمولاً نیاز به دسترسی به یک دستگاه تنظیم کننده دارند که توسط تعمیرکاران مجرب در مراکز تعمیرات مزدا در دسترس است.
 4. برنامه‌ریزی مجدد ریموت: در بعضی موارد، ممکن است نیاز به برنامه‌ریزی مجدد ریموت با خودرو باشد. این امر ممکن است به دلیل تعویض باتری ریموت، تعویض ماژول فرستنده و گیرنده ریموت، و یا به دلیل تعویض خودرو باشد.

کددهی و برداشتن کد سوئیچ مزدا​

چه خودروهایی به کددهی نیاز دارند ؟ یا کد خودرو باید پاک شده و کد جدیدی تعریف شود؟

در صورتی که سوئیچ یا ریموت خودرو خود را گم کرده اید یا به سرقت رفته باشد. همچنین اگر خودرو خود را به تازگی خریداری کرده اید به این خدمات نیاز دارید. زیرا در صورتی که گم شده یا دزدیده شده باشد امنیت خودرو شما با مشکل روبرو می شود. همچنین اگر خودرو به تازگی خریداری شده باشد شما باید کدقبلی را پاک کرده و کددهی جدید برای خودرو کلید خود در مراکز معتبر داشته باشید.

پروگرام و تعمیر سوئیچ مزدا

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ مزدا یکی از کارهای تخصصی می باشد که برای امنیت خودرو بسیار مهم به حساب می آید و در این سال‌های به دلیل  طراحی پیچیده سوئیچ و ریموت  به افرادی حرفه‌ای و فعالیتی کاملا تخصصی تبدیل شده است. در همین راستا ساخت سوئیچ مزدا به تخصص و تجربه بالایی در کنار استفاده از تجهیزات پیشرفته نیاز دارد. مرکز نگین غرب از جمله مراکزی می باشد که دارای خدمات شبانه روزی و 24 ساعته در سراسر ایران می باشد. این مرکز می تواند خدمات بسیاری را در زمینه ریموت مزدا ارائه دهد.

از جمله این خدمات می توان به بازکردن انواع درب از جمله درب ضد سرقت، ساخت انواع سوئیچ مزدا در محل، تراش تیغه کلید مزدا ، کددهی و پروگرام سوئیچ مزدا اشاره کرد. به دلیل اهمیتی که ساخت سوئیچ و ریموت در افزایش امنیت خودرو شما دارد می‌بایست در انتخاب مرکز ساخت سوئیچ و ریموت مناسب دقت زیادی کرد. اولین نکته‌ای که باید هنگام انتخاب این مراکز به آن توجه کرد نیروهای متخصص در این مرکز و همینطور لوازم و تجهیزات مورد استفاده است. به دلیل افزایش ایمنی و دیگری جلوگیری از آسیب رسیدن به خورو می توانید از مراکز تخصصی بهره مند شوید.

ساخت سوئیچ مزدا2
ساخت سوئیچ مزدا
ریموت مزدا
سوئیچ و ریموت مزدا

باز کردن درب خودرو مزدا

باز کردن درب خودرو مزدا در مراکز تخصصی امکان پذیر است، اما باید توجه داشت که این کار باید با رعایت اصول ایمنی و با استفاده از ابزارهای مناسب و حرفه‌ای انجام شود تا هیچ گونه آسیبی به قطعات درونی و بیرونی خودرو وارد نشود.

در صورتی که کلید خودرو خود را گم کرده یا داخل خودرو قفل شده‌اید، می‌توانید با مراجعه به یک مرکز تخصصی مزدا، درب خودرو خود را باز کنید. این مراکز با استفاده از ابزارها و تجهیزات مناسب می‌توانند درب خودرو شما را باز کنند، اما باید توجه داشت که برای این کار، قطعات داخلی درب خودرو ممکن است آسیب ببینند و باید از این نظر احتیاط کاملی داشته باشند.

در صورتی که قفل درب خودرو شما به دلیل خرابی مشکل داشته باشد، مراکز تخصصی مزدا قادر به تعمیر قفل درب خودرو شما هستند. برای این کار، باید به مرکز تخصصی مزدا مراجعه کرده و قفل درب خودرو را تعمیر کنید.

به هر حال، در هر دو مورد، بهتر است قبل از اقدام به باز کردن درب خودرو در مراکز تخصصی، با نزدیک‌ترین نمایندگی مزدا تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بگیرید.

خراب شدن و عیب یابی سوئیچ مزدا

از جمله عمده ترین دلیل خراب شدن سوئیچ ها افتادن در آب و زنگ زدگی ، دزدیده شدن و گم شدن  می باشد. به علاوه اگر سوئیچ خود را در معرض رطوبت قرار دهید ممکن است رطوبت به داخل روکش نفوذ کرده و بر روی کیت دستگاه را رسوب آب شکل بگیرد.

شکستگی هم یکی از رایج ترین آسیب کلید مشتریان می باشد.  جنس ریموت و سوئیچ ها بسیار مقاوم و محکم هستند ولی نقاط حساسی در سوییچ قرار دارد که به راحتی با کوچکترین ضربه شکسته می شود. شما با حضور در مراکز معتبر می توانید از محصولات با کیفیت بهره مند شوید و امنیت خودرو خود را تضمین نمایید.

ساخت سوئیچ مزدا در تمامی مناطق تهران

در صورتی سوئیچ و ریموت مزدا شما دچار مشکل شد می توانید با مرکزخدمات نگین غرب تماس بگیرید. این مشکلات از جمله دزدیده شدن سوئیچ وریموت – گم شدن آن – افتادن زمین و شکستن سوئیچ و ریموت و قاب آن – مشکل در باتری سوئیچ مزدا – افتادن ریموت مزدا در آب می باشد.  در صورت بروز هر کدام از مشکلات زیر شما می توانید با مرکز ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

در صورت امکان جا به جایی شما می توانید به نمایندگی های ما مراجعه نمایید اما در صورتی امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید متخصصین ما که به صورت سیار در تمامی مناطق تهران  ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حضور دارند در سریعترین زمان در محل شما آماده شده و با مدرن ترین دستگاه ها خدمات را با مناسبت ترین قیمت به شما ارائه می دهند.


تماس با مرکز نگین غرب

شعبه اصلی: تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.

همین حالا با ما تماس بگیرید