ساخت سوئیچ مزدا

ساخت سوئیچ مزدا ، مزدا 3 یکی از خودروهای مونتاژی محبوب در بازار خودرویی کشور ما است که در حدود 11 سال است توسط کمپانی خودروسازی بهمن تولید می شود.

اگر چه در طی مدت مونتاژ این خودرو به دلیل وجود تحریم های بین المللی تولید آن با مشکل مواجه شد، اما پس از لغو تحریم ها به سرعت دوباره بر روی خط تولید بهمن قرار گرفت اما در طی سال گذشته چندین بار با افزایش قیمت مواجه شد و این رویه حالا در ابتدای سال 96 نیز تکرار شده است. و به نظر می رسد در سال 97 هم افزایش قیمت خواهد داشت.

ساخت سوئیچ مزدا به وسیله مرکز تخصصی نگین غرب از طریق دستگاه های حرفه ای و نیرو های مجرب انجام می شود و در سریع ترین زمان ممکن حتی در محل شما سوئیچ مزدا شما ساخته می شود.

ساخت ریموت مزدا

ساخت سوئیچ مزدا و پروگرام ریموت مزدا جدید برای تمامی مدلها در فروشگاه نگین غرب در منطقه مرزداران تهران و آجودانیه

ساخت کلید مزدا

پاک کردن ریموتهای گمشده

باز کردن در بسته در محل

تعویض قاب و باطری جدید

تعریف و پروگرام ریموت

ساخت سوئیچ یدک

کددهی تمامی خودروهای مزدا

ساخت سوئیچ و ریموت مزدا

ساخت سوئیچ مزدا و کددهی ریموت مزدا ، با نازلترین قیمت توسط مرکز تخصصی نگین غرب در سراسر ایران تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز، اردبیل، زنجان، قزوین، بندرعباس، کردستان، سنندج، همدان، اراک، آبادان، خراسان، مازندران، گیلان، مشهد، یزد، ساری، اهواز، کرمانشاه و … و بصورت 24 ساعته حتی در محل شما انجام می شود. شما می توانید برای اطلاع از خدمات سوئیچ و ریموت مزدا کلیک نمایید.

کددهی و برداشتن کد سوئیچ و ریموت

چه خودروهایی به کددهی نیاز دارند ؟ یا کد خودرو باید پاک شده و کد جدیدی تعریف شود؟

در صورتی که سوئیچ یا ریموت خودرو خود را گم کرده اید یا به سرقت رفته باشد. همچنین اگر خودرو خود را به تازگی خریداری کرده اید به این خدمات نیاز دارید. زیرا در صورتی که گم شده یا دزدیده شده باشد امنیت خودرو شما با مشکل روبرو می شود. همچنین اگر خودرو به تازگی خریداری شده باشد شما باید کدقبلی را پاک کرده و کددهی جدید برای خودرو کلید خود در مراکز معتبر داشته باشید.

شعبه اصلی: تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.