کددهی ریموت بنز

کددهی ریموت بنز

کددهی سوئیچ و ریموت بنز

یکی از خدماتی برای بنز ارائه می شود کددهی سوئیچ و ریموت می باشد. امروزه سوئیچ‌های ضد سرقت و یا ایمو بلایزر در صنعت جدید خودرو سازی به یکی از جدیدترین و پرکاربردترین سیستم از نظر ایمنی و امنیتی خودروها تبدیل شده است و خودرو سازان در جهان به این فکر افتادن که سیستم ضد سرقت در خودروها را به روز و کار آمد درآورند. تقریبا از سال 2000 به بعد این سیستم ضد سرقت و کد دهی در بین خودروسازان در جهان شروع به ساخت و پیشروی گردید.

این سیستم به گونه‌ای فعالیت دارد که نرم افزاری است که بر روی ای سی یو و سیستم ایموبلایزر خودرو برنامه ریزی می‌شود و اگر از سوئیچ دیگری استفاده شود که برای خودرو نا شناخته باشد به دلیل اینکه سیستم الکترونیکی خودرو شناسایی نمی‌کند حتی اگر خودرو استارت هم بخورد، خودرو به هیچ وجه روشن نخواهد شد.  

کد دهی چیپ توسط دستگاههای تمام اتومات 

یکی از تخصصی ترین خدمات در مرکز ساخت سوئیچ و ریموت نگین غرب، کد دهی چیپ الکترونیکی و پروگرام و ساخت و کد دهی به سوئیچ بنز است. شرکت خودرو سازی بنز از نظر سیستم کد دهی به سوئیچ و چیپ بسیار منحصر به فرد و دقیق کار کرده است. در نسلهای قدیم این سیستم پیشرفت زیادی نداشت و امروزه این خدمات از طرف شرکت خودرو سازی بسیار دقیق و با کارایی بیشتری صورت گرفته است که جلوگیری از بسیاری از سرقت‌ها را گرفته است. بر حسب حساسیت این کار کد دهی توسط دستگاههای پیشرفته برای خودروی بنز صورت می‌گیرد و جهت کد دهی سوئیچ و ریموت بنز در ابتدا باید تیغه سوئیچ با دستگاههای تمام اتومات تراشیده شود و سپس بعد از تراشیده شدن تیغه کد دهی بر روی سوئیچ آغاز می‌شود که این کار از طریق دستگاهی به نام دیاگ انجام می‌شود.  

برای کپی سوئیچ بنز زمانی باید طی شود، زیرا کار حساس و دقیق و تخصصی است به دلیل اینکه این کار باید با حوصله و توانمندی اجرا شود و برای کد دهی اکثر مدل‌ها نیازی نیست که سوئیچ و یا قطعه ای از خودرو باز شود. این کار دقت و ظرافت خاصی را در بر دارد و حتما باید در مراکز معتبر و اصلی مراجعه شود که زیر نظر و تحت نظر افرادی که از  مهارت کافی و تخصص این کار را دارا هستند باید انجام گیرد. به دلیل اینکه پروسه این کار نیاز به دقت بسیاری دارد و نباید در سیستم برقی خودرو مشکلی به وجود آید.  

مالکان محترم باید توجه داشته باشند که از حضور در مراکز غیر معتبر خودداری نمایند به دلیل اینکه ساخت سوئیچ بنز و کددهی از طریق دستگاهی بسیار پیشرفته باید صورت گیرد که در مراکز غیر معتبر ممکن نیست. اگر در این مراکز این کار انجام شود از خدمات و قطعات اورجینال و اصلی استفاده نمی‌کنند و ممکن است شما از نظر زمان وقت بیشتری را به این کار اختصاص دهید و حتی از نظر مبلغ نیز هزینه بیشتری را تقبل کنید و حتی ممکن است با بروز خطاهایی در سیستم کامپیوتری و برقی خودرو مواجه شوید. کد دهی چیپ الکترونیکی و یا سوئیچ کاری با فرایند علمی و تخصصی است که نیاز به دانش خاص خود در این کار را می‌پذیرد و کد دهی در مراکز معتبر و اصلی مطابق با نمونه های اصلی کمپانی دارد و خودروی شما به حالت اولیه شرکت خودرو سازی برمی‌گردد.  

تماس با مرکز نگین غرب

شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 26103079
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید