سوئیچ نیسان و ریموت نیسان

 

  • ساخت سوئیچ نیسان و ریموت نیسان
  • سوئیچ ، ریموت و کلید یدک نیسان
  •  پروگرام ، تعمیر ، تعریف ریموت و سوئیچ
  • کددهی ریموت و پاک کردن کد ریموت
  • باز کردن درب خودرو نیسان
  • تراش کلید با دستگاه های مخصوص
  • کلید های ضدسرقت یا ایموبلایزر

 

خدمات خودرو نیسان در نگین غرب

مرکز تخصصی نگين غرب با 22 سال سابقه و فعالیت در زمینه های ساخت سوئیچ نیسان و ریموت نیسان ، پروگرام ، تعریف ، تعمیر ، کددهی ، برداشتن کد ، تراش کلید ، تعویض سوئیچ و ریموت  خودرو نیسان آماده خدمات رسانی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در سراسر ایران و حتی در محل شما و بصورت 24 ساعته می باشد.

در صورتی که سوئیچ و ریموت خودرو شما گم شده یا در مسافرت هستید و نیاز به سوئیچ و ریموت خود دارید و در دسترس شما نیست . با یک تماس می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. نگین غرب با کادری مجرب و بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

این مرکز خدمات امداد سیار برای افرادی که امکان جابه جایی خودرو خود را ندارد ارائه می دهد تا در صورتی که امکان حضور در محل ما را نداشته باشید متخصصین ما در مرکز شما حاضر شده و مشکل شما را رفع کنند.

سوئیچ نیسان و ریموت نیساناگر سوالی در رابطه با سوئیچ و ریموت دارید بهتر است به صفحه پاسخ سوالات شما نیز نگاهی بیندازید.

کددهی ، تعریف و پروگرام ریموت نیسان


خدمات ما ویژه خودرو نیسان از جمله ساخت سوئیچ و ریموت نیسان ، ساخت سوئیچ یدک ، پروگرام ریموت ، تعریف ریموت  ، کددهی ریموت  ،  کپی انواع ریموت برای انواع مدل خودرو نیسان از جمله  مدل juke, vitara, versa,murano , elantra و … می باشد.

در صورتی که شما نمی توانید خودرو خود را به مرکز ما منتقل کنید با متخصصین ما تماس گرفته تا در سریعترین زمان در محل شما شحاضر شده و بدون اتلاف وقت و در کوتاه ترین زمان مشکل شما را حل نماییم . نگین غرب امداد کلید سیار را در راستای رفاه حال شما عزیزان فعال کرده است تا متخصصین ما در سراسر ایران خدمات مورد نظر را به شما ارائه دهند.

امنیت خودرو نیسان

از آنجایی که امنیت خودرو شما به سیستم ضدسرقت بستگی دارد و در صورت وجود مشکل با مشکل روبه رو خواهد شد. ما امنیت خودرو شما را با به روزترین تجهیزات و متد تضمین می کنیم . نیروهای ما با 22 سال تجربه اماده هر گونه مشاوره و خدمات به شما هستند.

با مشاورین ما تماس گرفته تا در زمینه مشکل شما و جهت رفع آن شما را راهنمایی کنند. همچنین می توانید از خدمات امداد کلید سیار ما جهت ساخت سوئیچ و ریموت در محل خود در صورتی که نمی توانید خودرو خود را جا به جا کنید بهره مند شوید.

متخصصین ما در محل شما حاضر شده و بعد از مشاهده مدارک خودرو شما خدمات مورد نظر شما را بصورت 24 ساعته و در سراسر ایران ارائه می کنند.


تماس با مرکز نگین غرب

شعبه اصلی: تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.