ساخت سوئیچ نیسان – ساخت ریموت نیسان

سوئیچ و ریموت نیسان

خدمات ساخت سوئیچ نیسان

مرکز تخصصی نگين غرب با 22 سال سابقه و فعالیت در زمینه های ساخت سوئیچ نیسان و ساخت ریموت نیسان ، پروگرام ریموت نیسان ، تعریف و تعمیر سوئیچ ، کددهی ریموت نیسان ، برداشتن کد ، تراش کلید ، تعویض سوئیچ و ریموت  خودرو نیسان آماده خدمات رسانی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت حتی در محل شما می باشد.
به روزترین تجهیزات با حضور متخصصین مجرب از جمله تفاوت نگین غرب با سایر مراکز ساخت سوئیچ و ریموت است. این مرکز به صورت تخصصی بر تعمیرات و همینطور ساخت سوئیچ و ریموت نیسان فعالیت دارد. شما می توانید به صورت امداد سیار نیز از این خدمات استفاده کنید و در سراسر ایران و تمامی مناطق تهران این خدمات ارائه می شود.

بعد از تماس با نگین غرب مشاورین این مرکز در زمینه خدماتی که مد نظر شما هست ، قیمت و همینطور زمان انجام این کار را به شما اطلاع داده و در صورت درخواست شما خودرو خود را به یکی از شعبات مرکز تخصصی برده و یا در صورت عدم جا به جایی خودرو متخصصین ما در محل شما خدمات را ارائه می دهند.


اگر در مسافرت و یا در بین راه سوئیچ و ریموت خودرو خود را گم کردید یا به هر شکلی آن را از دست دادید می توانید با تماس با مرکز تخصصی نگین غرب 09124802295 تماس بگیرید و از خدمات باز کردن درب ماشین ، ساخت سوئیچ و روشن کردن خودرو این مرکز به صورت سیار در تمامی شهرستان ها بهره مند شوید.


ساخت ریموت نیسان

خدمات ما ویژه خودرو نیسان از جمله ساخت سوئیچ و ریموت نیسان ، ساخت سوئیچ یدک نیسان  ،  کپی انواع ریموت برای انواع مدل خودرو نیسان از جمله  مدل juke, vitara, versa,murano , elantra و … می باشد.

در صورتی که شما نمی توانید خودرو خود را به مرکز ما منتقل کنید با متخصصین ما تماس گرفته تا در سریعترین زمان در محل شما شحاضر شده و بدون اتلاف وقت و در کوتاه ترین زمان مشکل شما را حل نماییم . نگین غرب امداد کلید سیار را در راستای رفاه حال شما عزیزان فعال کرده است تا متخصصین ما در سراسر ایران خدمات مورد نظر را به شما ارائه دهند.

شما می توانید نمونه ساخت سوئیچ نیسان جوک را مشاهده نمایید.

کددهی و برداشتن کد سوئیچ نیسان

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ نیسان یکی از کارهای تخصصی می باشد که برای امنیت خودرو بسیار مهم به حساب می آید و در این سال‌های به دلیل  طراحی پیچیده سوئیچ و ریموت  به افرادی حرفه‌ای و فعالیتی کاملا تخصصی تبدیل شده است. در همین راستا ساخت سوئیچ نیسان به تخصص و تجربه بالایی در کنار استفاده از تجهیزات پیشرفته نیاز دارد.

مرکز نگین غرب از جمله مراکزی می باشد که دارای خدمات شبانه روزی و 24 ساعته در سراسر ایران می باشد. این مرکز می تواند خدمات بسیاری را در زمینه ریموت نیسان ارائه دهد. از جمله این خدمات می توان به بازکردن انواع درب از جمله درب ضد سرقت، ساخت انواع سوئیچ نیسان در محل، تراش تیغه کلید نیسان ، کددهی و پروگرام سوئیچ نیسان اشاره کرد.

به دلیل اهمیتی که ساخت سوئیچ و ریموت در افزایش امنیت خودرو شما دارد می‌بایست در انتخاب مرکز ساخت سوئیچ و ریموت مناسب دقت زیادی کرد. اولین نکته‌ای که باید هنگام انتخاب این مراکز به آن توجه کرد نیروهای متخصص در این مرکز و همینطور لوازم و تجهیزات مورد استفاده است. به دلیل افزایش ایمنی و دیگری جلوگیری از آسیب رسیدن به خورو می توانید از مراکز تخصصی بهره مند شوید.

سوئیچ نیسان
سوئیچ نیسان
ساخت کلید نیسان
ساخت کلید نیسان
سوئیچ یدک نیسان
سوئیچ یدک نیسان

اگر سوالی در رابطه با سوئیچ و ریموت دارید بهتر است به صفحه پاسخ سوالات شما نیز نگاهی بیندازید.

کددهی و برداشتن کد سوئیچ نیسان

ما با بهترین تجهیزات می توانیم خدمات ساخت و پروگرام ریموت نیسان ، کددهی سوئیچ و ریموت ، رفع عیوب و برداشتن کد کلید نیسان انواع خودرو نیسان در صورت گم شدن یا مفقود شدن آن در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم . می توان به قابلیت های ریموت نیسان خام و کددهی دوباره بر روی خودروی دیگر اشاره کرد ، پس قبل از مراحل پروگرام ریموت می بایست کلید بی ام و کد خورده را با وسایل مخصوص کپی نمود.

ساخت ریموت نیسان به روش دیاگ و سوکت با دستگاه تخصصی انجام میشود ، فعال نمودن کیلس برای نیسان اقدامی مشکل است ،بی دقتی به هر گونه به فعال نشدن کیلس سوئیچ منجر می شود. اگر خودرو نیسان جدید خریداری کرده اید و نیاز به تعریف ریموت دارید و ایجاد کد جدید دارید. یا قصد کددهی جدید و پاک کردن کدهای قبلی و همچنین تعریف ریموت جدید دارید با ما تماس بگیرید. ما با تجهیزات و دستگاه های مدرن و به روز خود می توانیم به شما کمک کنیم .

شماره تماس با مرکز ساخت سوئیچ و ریموت نگین غرب

بازکردن درب خودرو

در صورتی که ریموت و سوئیچ نیسان خود را از دست داده اید و امکان باز کردن درب خودرو نیسان  آن را ندارید با مرکز تخصصی نگین غرب تماس بگیرید. متخصصین ما به صورت امدادی در محل شما در تمامی مناطق تهران و همچنین در تمامی شهرهای ایران حاضر شده و بعد از مشاهده مدارک خودرو خدمات مورد نظر را به شما ارائه می نمایند.
شما می توانید جهت مشاوره با متخصصین ما تماس حاصل کرده و از راهنمایی آنها استفاده نمایند. کلیه خدمات این مرکز با مناسبت ترین قیمت و بالا ترین کیفیت به شما ارائه خواهد شد.

خراب شدن و عیب یابی سوئیچ نیسان

از جمله عمده ترین دلیل خراب شدن سوئیچ ها افتادن در آب و زنگ زدگی ، دزدیده شدن و گم شدن  می باشد. به علاوه اگر سوئیچ خود را در معرض رطوبت قرار دهید ممکن است رطوبت به داخل روکش نفوذ کرده و بر روی کیت دستگاه را رسوب آب شکل بگیرد. شکستگی هم یکی از رایج ترین آسیب کلید مشتریان می باشد.  جنس ریموت و سوئیچ نیسان بسیار مقاوم و محکم هستند ولی نقاط حساسی در سوییچ قرار دارد که به راحتی با کوچکترین ضربه شکسته می شود. شما با حضور در مراکز معتبر می توانید از محصولات با کیفیت بهره مند شوید و امنیت خودرو خود را تضمین نمایید.

در مدل های اسمارت و بالاتر که ریموت کاملا هوشمند است هنگام خرابی باتری سوئیچ نیسان ، با از کار افتادن سوئیچ، تنها راه حل با خارج نمودن تیغه اضطراری ریموت کیلس نیسان ، درب اتومبیل را باز کرده . در نهایت مراکز معتبری برای ارائه ساخت ریموت نیسان وجود دارند که دارای امکانات مناسب و به روز برای تراش تیغه انواع مدل ریموت هستند از جمله این مراکز نگین غرب می باشد.

امداد کلید سیار در سراسر ایران

در راستای رفاه حال هموطنان عزیز این مرکز تصمیم به بخش امداد کلید سیار در تمامی شهرهای ایران نموده است. در این طرح در صورتی که شما امکان جا به جایی خودرو را به مرکز ما ندارید و نیاز به سوئیچ و ریموت بی ام و خود دارید با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در محل شما حاضر شده و بعد از دیدن مدارک شما خدمات مورد نظر را به شما ارائه می دهند.
در صورتی که سوئیچ و ریموت نیسان شما گم شده یا در مسافرت هستید و نیاز به سوئیچ و ریموت خود دارید و در دسترس شما نیست . با یک تماس می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. نگین غرب با کادری مجرب و بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
این مرکز خدمات امداد سیار برای افرادی که امکان جابه جایی خودرو خود را ندارد ارائه می دهد تا در صورتی که امکان حضور در محل ما را نداشته باشید متخصصین ما در مرکز شما حاضر شده و مشکل شما را رفع کنند.

قیمت ساخت سوئیچ نیسان

شما می توانید برای اطلاع از قیمت خدمات ما ویژه خودرو نیسان با شعب ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره متخصصین ما بهره مند شوید. خدمات متفاوتی از جمله ساخت سوئیچ – پروگرام و تعریف ریموت – کددهی – سوئیچ یدک و … برای انواع خودرو ها وجود دارد. همینطور از انجایی که مدل های مختلف خودرو وجود دارد برای اطلاع از قیمت با ما تماس حاصل کرده و در سریعترین زمان از خدمات ما بهره مند شوید.

ساخت سوئیچ نیسان در تمامی مناطق تهران

در صورتی سوئیچ و ریموت نیسان شما دچار مشکل شد می توانید با مرکز خدمات نگین غرب تماس بگیرید. این مشکلات از جمله دزدیده شدن سوئیچ وریموت – گم شدن آن – افتادن زمین و شکستن سوئیچ و ریموت و قاب آن – مشکل در باتری سوئیچ نیسان – افتادن ریموت نیسان در آب می باشد.  در صورت بروز هر کدام از مشکلات زیر شما می توانید با مرکز ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

در صورت امکان جا به جایی شما می توانید به نمایندگی های ما مراجعه نمایید اما در صورتی امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید متخصصین ما که به صورت سیار در تمامی مناطق تهران  ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حضور دارند در سریعترین زمان در محل شما آماده شده و با مدرن ترین دستگاه ها خدمات را با مناسبت ترین قیمت به شما ارائه می دهند.

پاسخ به سوالات شما در زمینه سوئیچ و ریموت نیسان

ساخت سوئیچ نیسان برای چه مدل هایی انجام می شود؟

ساخت سوئیچ و ریموت نیسان برای تمامی مدل های نیسان از جمله ایکس تریل – تیانا – جوک – رونیز – زامیاد – قشقایی – ماکسیما – مورانو – پاترول – پیکاب و … می باشد.

ساخت سوئیچ و ریموت نیسان چه زمانی طول می کشد؟

با توجه به نوع خودرو و مدل آن و همچنین نوع خدماتی که مورد نیاز است متفاوت می باشد. این خدمات بین 15 دقیقه تا 2 ساعت متفاوت است.

چه خدماتی برای سوئیچ و ریموت خودرو نیسان ارائه می شود؟

پروگرام سوئیچ – تعمیر ریموت – ساخت ریموت جدید و یا ساخت سوئیچ یدک – تعریف ریموت – کددهی و برداشتن کد ریموت خودرو – تعویض قاب و باتری ریموت

آیا مرکزی برای مشاوره در زمینه خدمات سوئیچ و ریموت نیسان در تهران و سراسر ایران می باشد؟

بله . شما می توانید با شماره 09124802295 جهت مشاوره تلفنی در زمینه خدمات سوئیچ و ریموت تماس حاصل فرمایید.

تماس با مرکز نگین غرب

شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 26103079
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید