ساخت سوئیچ و ریموت سانتافه

سوئیچ و ریموت سانتافه

اگر برای ساخت سوئیچ سانتافه بخواهید اقدام کنید بد نیست که بدانید در ایران تنها چند مرکز معتبر می توانند نسبت به ارائه خدمات سوئیچ سانتافه اقدام کنند و در صورتی که مالک خودروی سانتافه هستید و می خواهید به منظور ساخت سوئیچ سانتافه عمل کنید از مراکزی استفاده نمایید که از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات استفاده می‌کنند. نگین عرب در زمان کوتاه و کیفیت بالا می‌تواند پروگرام سوئیچ سانتافه را برای شما انجام بدهند.

  • ساخت سوئیچ هیوندا سانتافه 
  •  ساخت ریموت هیوندا سانتافه
  • سوئیچ ، ریموت و کلید یدک سانتافه
  •  پروگرام ، تعمیر ، تعریف ریموت و سوئیچ
  • کددهی ریموت سانتافه
  •  پاک کردن کد ریموت سانتافه
  • باز کردن درب خودرو
  • تراش کلید سانتافه
  • کلید های ضدسرقت یا ایموبلایزر

خدمات مرکز ساخت سوئیچ و ریموت نگین غرب ارائه دهنده خدمات ویژه خودرو هیوندا سانتافه از جمله : ساخت سوئیچ – ساخت ریموت – تراش تیغه کلید – کددهی سوئیچ – پاک کردن کد سوئیچ – تعریف ریموت جدید – ساخت سوئیچ یدک سانتافه – پروگرام سوئیچ و ریموت – ساخت سوئیچ گمشده شما – باز کردن درب خودرو و … می باشد.

ساخت سوئیچ سانتافه در تمامی مناطق تهران

در صورتی سوئیچ و ریموت سانتافه شما دچار مشکل شد می توانید با مرکز خدمات نگین غرب تماس بگیرید. این مشکلات از جمله دزدیده شدن سوئیچ وریموت – گم شدن آن – افتادن زمین و شکستن سوئیچ و ریموت و قاب آن – مشکل در باتری سوئیچ هیوندا – افتادن ریموت هیوندا در آب می باشد.  در صورت بروز هر کدام از مشکلات زیر شما می توانید با مرکز ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

برای این که مراکز معتبر و شناخته شده را  شناسایی نمایید می‌توانید به سابقه کاری آنها دقت کنید و درباره تخصص و رضایت مشتری از آنها حتماً تحقیق کنید تا بعد از انتخاب تان پشیمان نشوید و علاوه بر اینکه امنیت خودروی خودتان را حفظ کرده اید بلکه وقت و سرمایه تان را نیز از دست ندهید.

معرفی هیوندا سانتافه

خودرو هیوندا سانتافه  توانست در بازار ایران فروش بسیار بالایی داشته باشد و توجه بسیاری را به خود جلب کند.  طراحی هیوندا سانتافه به صورتی بود که اگر چه دارای موتور ضعیغی بود اما طراحی بی نظر آن علاوه بر این توجه بسیاری را به خود جلب کرده بود توانست فروش بسیار نیز داشته باشد.
این خودرو دارای امکانات بی شماری می باشد و سواری نرمی دارد و با موتور  2 لیتری توربو  در بازار های جهانی عرضه شده است . از جمله رقبای این خودرو می توان به  مدل سونتو از خودرو سازی کیا – رو4 از خودرو سازی تویوتا – کولئوس از خودروسازی رنو و ایکس تریل از خودروسازی نیسان می باشد.

تماس با مرکز نگین غرب

شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 26103079
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295

همین حالا با ما تماس بگیرید