ساخت سوئیچ سانتافه – ساخت ریموت سانتافه

ساخت سوئیچ سانتافه – ساخت ریموت سانتافه

ساخت سوئیچ سانتافه

  • ساخت سوئیچ هیوندا سانتافه
  •  ساخت ریموت هیوندا سانتافه
  • سوئیچ ، ریموت و کلید یدک سانتافه
  •  پروگرام ، تعمیر ، تعریف ریموت و سوئیچ
  • کددهی ریموت سانتافه
  •  پاک کردن کد ریموت سانتافه
  • باز کردن درب خودرو
  • تراش کلید سانتافه
  • کلید های ضدسرقت یا ایموبلایزر

خدمات مرکز ساخت سوئیچ و ریموت نگین غرب ارائه دهنده خدمات ویژه خودرو هیوندا سانتافه از جمله : ساخت سوئیچ – ساخت ریموت – تراش تیغه کلید – کددهی سوئیچ – پاک کردن کد سوئیچ – تعریف ریموت جدید – ساخت سوئیچ یدک سانتافه – پروگرام سوئیچ و ریموت – ساخت سوئیچ گمشده شما – باز کردن درب خودرو و … می باشد.

ساخت سوئیچ هیوندا
ساخت سوئیچ هیوندا
سوئیچ هیوندا سانتافه
سوئیچ هیوندا سانتافه
ساخت سوئیچ هیوندا
ساخت سوئیچ هیوندا سانتافه

معرفی هیوندا سانتافه

خودرو هیوندا سانتافه  توانست در بازار ایران فروش بسیار بالایی داشته باشد و توجه بسیاری را به خود جلب کند.  طراحی هیوندا سانتافه به صورتی بود که اگر چه دارای موتور ضعیغی بود اما طراحی بی نظر آن علاوه بر این توجه بسیاری را به خود جلب کرده بود توانست فروش بسیار نیز داشته باشد.

این خودرو دارای امکانات بی شماری می باشد و سواری نرمی دارد و با موتور  2 لیتری توربو  در بازار های جهانی عرضه شده است . از جمله رقبای این خودرو می توان به  مدل سونتو از خودرو سازی کیا – رو4 از خودرو سازی تویوتا – کولئوس از خودروسازی رنو و ایکس تریل از خودروسازی نیسان می باشد.

ساخت سوئیچ سانتافه در تمامی مناطق تهران

در صورتی سوئیچ و ریموت سانتافه شما دچار مشکل شد می توانید با مرکز خدمات نگین غرب تماس بگیرید. این مشکلات از جمله دزدیده شدن سوئیچ وریموت – گم شدن آن – افتادن زمین و شکستن سوئیچ و ریموت و قاب آن – مشکل در باتری سوئیچ هیوندا – افتادن ریموت هیوندا در آب می باشد.  در صورت بروز هر کدام از مشکلات زیر شما می توانید با مرکز ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

در صورت امکان جا به جایی شما می توانید به نمایندگی های ما مراجعه نمایید اما در صورتی امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید متخصصین ما که به صورت سیار در تمامی مناطق تهران  ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حضور دارند در سریعترین زمان در محل شما آماده شده و با مدرن ترین دستگاه ها خدمات را با مناسبت ترین قیمت به شما ارائه می دهند.


 

تماس با مرکز نگین غرب

شعبه اصلی: تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید