ساخت سوئیچ سوناتا – ساخت ریموت سوناتا

سوئیچ و ریموت سوناتا

اگر برای ساخت سوئیچ سوناتا بخواهید اقدام کنید بد نیست که بدانید در ایران تنها چند مرکز معتبر می توانند نسبت به ارائه خدمات سوئیچ سوناتا اقدام کنند و در صورتی که مالک خودروی سوناتا هستید و می خواهید به منظور ساخت سوئیچ سوناتا عمل کنید از مراکزی استفاده نمایید که از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات استفاده می‌کنند. نگین عرب در زمان کوتاه و کیفیت بالا می‌تواند پروگرام سوئیچ سوناتا را برای شما انجام بدهند.

  • ساخت سوئیچ هیوندا سوناتا
  •  ساخت ریموت سوناتا
  • سوئیچ ، ریموت و کلید یدک سوناتا
  •  پروگرام ، تعمیر ، تعریف ریموت و سوئیچ
  • کددهی ریموت سوناتا
  •  پاک کردن کد ریموت سوناتا
  • باز کردن درب خودرو
  • تراش کلید سوناتا
  • کلید های ضدسرقت یا ایموبلایزر

قیمت سوئیچ سوناتا

شما می توانید برای اطلاع از قیمت ساخت سوئیچ سوناتا و ساخت ریموت سوناتا با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در رابطه با خدمات مورد نظر به شما مشاوره داده و براساس آن مناسبت ترین مبلغ را به شما ارائه خواهند داد.  از آنجایی خدمات در زمینه سوئیچ و ریموت متفاوت می باشد برای اطلاع از قیمت درابتدا باید خدمات مورد نظر را به متخصصین ما اعلام نمایید و قیمت و زمان دقیق ارائه خدمات به شما اطلاع داده خواهد شد.

ساخت سوئیچ سوناتا در تمامی مناطق تهران

در صورتی سوئیچ و ریموت سوناتا شما دچار مشکل شد می توانید با مرکزخدمات نگین غرب تماس بگیرید. این مشکلات از جمله دزدیده شدن سوئیچ وریموت – گم شدن آن – افتادن زمین و شکستن سوئیچ و ریموت و قاب آن – مشکل در باتری سوئیچ هیوندا – افتادن ریموت هیوندا در آب می باشد.  در صورت بروز هر کدام از مشکلات زیر شما می توانید با مرکز ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

برای این که مراکز معتبر و شناخته شده را  شناسایی نمایید می‌توانید به سابقه کاری آنها دقت کنید و درباره تخصص و رضایت مشتری از آنها حتماً تحقیق کنید تا بعد از انتخاب تان پشیمان نشوید و علاوه بر اینکه امنیت خودروی خودتان را حفظ کرده اید بلکه وقت و سرمایه تان را نیز از دست ندهید.

معرفی خودرو سوناتا

این خودرو از جمله مدل های خودرو هیوندا می باشد که توسط کمپانی کره ای تولید شده است. سوناتا دارای تیپ های مختلف GLS، SE، SE 2.0T ومدل های Limited، به صورت استاندارد و سفارشی می باشد. این خودرو در سال 2014 با ظاهری جدید رونمایی شد از جمله این تغییرات می توان به طراحی جدید جلوپنجره، طرح اطلاح شده سپر عقب، چراغ های جلوی زنون، چراغ های عقب LED و رینگ های 17 و 18 اینچی – پنل ابزار جدید، فرمان چرمی – سیستم مسیریاب ماهواره ای دارای صفحه نمایش 8 اینچی، صفحه نمایش رنگی رادیو، استفاده از فیبر کربن در تیپ SE، صندلی راننده مجهز به تهویه نسبت به YF های قبل فیس لیفت اشاره نمود .

تماس با مرکز نگین غرب

شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 26103079
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295

همین حالا با ما تماس بگیرید