ساخت سوئیچ کیا – ساخت ریموت کیا

ساخت سوئیچ کیا – ساخت ریموت کیا

خدمات سوئیچ و ریموت کیا

خدمات سوئیچ کیا به موارد مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود که در ادامه سعی می‌کنیم به مهم‌ترین ‌آن‌ها اشاره کنیم. به طور کلی اگر نیاز به خدمات ساخت سوئیچ کیا دارید، حتماً توصیه می‌کنیم به بهترین مراکز در این خصوص مراجعه کنید تا در صورت نیاز به دیگر خدمات مشکلی از این بابت نداشته باشید. مرکز نگین غرب یکی از مراکز معتبر و با سابقه بالا در این زمینه می باشد.

ساخت سوئیچ و ریموت کیا

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ کیا ویژه تمامی مدل های ان می باشد. از آنجایی امکان بوجود آمدن مشکل برای سوئیچ و یا ریموت خودرو شما وجود دارد و ممکن است شما در هر نقطه ای در تهران و یا سراسر ایران نیاز به متخصص برای تعمیر آن داشته باشید ولی امکان جا به جایی و حرکت دادن اتومبیل شما نباشد. شما می توانید نمونهساخت ریموت کیا را مشاهده نمایید. این مرکز بخش امدادی را به خدمات خود اضافه کرده تا مشکلات خودرو شما را برطرف کند.
متخصصین ما در محل شما حاضر شده و بعد از مشاهده مدارک خودرو شما و اطلاع از مشکل بوجود آمده با مهارت و تخصص خود و همچنین اوازم و دستگاه های به روز خدمات مورد نظر را به شما ارائه می دهند.این خدمات با توجه به نیاز مشتریان در سراسر ایران ارائه خواهد شد.

از جمله این خدمات می توان به بازکردن انواع درب از جمله درب ضد سرقت، ساخت انواع سوئیچ کیا در محل، تراش تیغه کلید کیا ، کددهی و پروگرام سوئیچ کیا، ساخت کلید کیا گمشده ، پاک کردن ریموت ، باز کردن در بسته در محل، تعویض قاب و باطری جدید ، تعریف و پروگرام ریموت ، ساخت سوئیچ یدک کیا، کددهی تمامی مدل های خودروهای کیا اشاره کرد. به دلیل اهمیتی که ساخت سوئیچ و ریموت در افزایش امنیت خودرو شما دارد می‌بایست در انتخاب مرکز ساخت سوئیچ و ریموت مناسب دقت زیادی کرد.
اولین نکته‌ای که باید هنگام انتخاب این مراکز به آن توجه کرد نیروهای متخصص در این مرکز و همینطور لوازم و تجهیزات مورد استفاده است. به دلیل افزایش ایمنی و دیگری جلوگیری از آسیب رسیدن به خودرو می توانید از خدمات مراکز تخصصی بهره مند شوید.

ساخت ریموت کیا
ساخت ریموت کیا
کددهی سوئیچ کیا
کددهی سوئیچ کیا
ساخت سوئیچ ایموبلایزر کیا
ساخت سوئیچ ایموبلایزر کیا
ساخت سوئیچ یدک کیا
ساخت سوئیچ یدک کیا

ساخت ریموت کیا

خدمات ریموت کیا از جمله خدماتی می باشد که نیاز به تجهیزات و تجربه در این زمینه دارد. به طور مثال اگر شما ساخت ریموت کیا خودرو خود را به افراد تازه کار بسپرید که لوازم مورد نیاز در این زمینه را ندارند و یا مهارت استفاده از آن را ندارند ، نمی توانند خدمات مورد نظر را به درستی به شما ارائه کنند. در صورتی که این اتفاق برای شما بیفتد باید با پرداخت هزینه اضافه خودرو خود را به مراکز معتبر انتقال دهید بنابراین بهترین کار این است که در ابتدا به مراکز معتبر مراجعه نمایید.
از آنجایی امکان بوجود آمدن مشکل برای سوئیچ و یا ریموت خودرو شما وجود دارد و ممکن است شما در هر نقطه ای نیاز به متخصص برای تعمیر آن داشته باشید ولی امکان جا به جایی و حرکت دادن اتومبیل کیا شما نباشد. بعضی از مراکز تخصصی از جمله نگین غرب در این زمینه اقدام به ساخت ریموت وسوئیچ یدک برای مدل خودرو شما می کند.

مرکز تخصصی نگین غرب دارای متخصصین مجرب و لوازم و تجهیزات مناسب برای ارائه خدمات ساخت سوئیچ کیا و ساخت ریموت کیا می باشد.  پروگرام ریموت ، کددهی به ریموت ، ساخت کلید کیا ، ساخت سوئیچ یدک برای انواع مدل های اسپورتیج – سراتو – ماهاوی -اوپیروس – کادنزا – پیکانتو ، ریو از خدمات دیگر این مرکز می باشد. متخصصین این مرکز در سراسر ایران حتی در محل شما حاضر شده و در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه اقدام به ساخت سوئیچ و ریموت کیا شما می نمایند. مراجعه به مراکز نا معتبر موجب به خطر افتادن امنیت خودرو شما می شود. با مراجعه به مراکز معتبر از علاوه بر زمان و هزینه امنیت خودرو خود را تضمین نمایید.

کددهی و برداشتن کد سوئیچ کیا

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ کیا یکی از کارهای تخصصی می باشد که برای امنیت خودرو بسیار مهم به حساب می آید و در این سال‌های به دلیل  طراحی پیچیده سوئیچ و ریموت  به افرادی حرفه‌ای و فعالیتی کاملا تخصصی تبدیل شده است. در همین راستا ساخت سوییچ کیا به تخصص و تجربه بالایی در کنار استفاده از تجهیزات پیشرفته نیاز دارد.
این مرکز می تواند خدمات بسیاری را در زمینه ریموت کیا ارائه دهد.  از جمله این خدمات می توان به بازکردن انواع درب از جمله درب ضد سرقت، ساخت کلید کیا در محل، تراش تیغه کلید کیا ، کددهی و پروگرام سوئیچ کیا اشاره کرد. به دلیل اهمیتی که ساخت سوئیچ و ریموت در افزایش امنیت خودرو شما دارد می‌بایست در انتخاب مرکز ساخت سوئیچ و ریموت مناسب دقت زیادی کرد.
اولین نکته‌ای که باید هنگام انتخاب این مراکز به آن توجه کرد نیروهای متخصص در این مرکز و همینطور لوازم و تجهیزات مورد استفاده است. به دلیل افزایش ایمنی و دیگری جلوگیری از آسیب رسیدن به خورو می توانید از مراکز تخصصی بهره مند شوید.
سوئیچ و ریموت اصل کیا قیمت بسیار بالایی نسبت به ماشینهای هم رده خود است. بنابراین زمانی که سوئیچ به درستی عمل نمیکند می‌توان از طریق خام نمودن آن و کددهی مجدد به آن این اختلالات را برطرف نمود. برای این کار با استفاده از پروگرام کردن توسط پراگرامر سوئیچ را خام نموده و مجددا کد دهی میکنند و دراختیار مشتری قرار می دهند. 

سوئیچ کیا در نگین غرب
شماره تماس با مرکز ساخت سوئیچ و ریموت نگین غرب

پروگرام و تعمیر ریموت کیا

ما با بهترین تجهیزات می توانیم خدمات ساخت ، پروگرام ، کددهی سوئیچ و ریموت، رفع عیوب و برداشتن کد سوئیچ  انواع خودرو کیا در صورت گم شدن یا مفقود شدن آن در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم . می توان به قابلیت های ریموت کیا خام و کددهی دوباره بر روی خودروی دیگر اشاره کرد ، پس قبل از مراحل پروگرام ریموت کیا می بایست کلید کیا کد خورده را با وسایل مخصوص کپی نمود.
اگر خودرو کیا جدید خریداری کرده اید و نیاز به تعریف ریموت دارید و ایجاد کد جدید دارید. یا قصد کددهی جدید و پاک کردن کدهای قبلی و همچنین تعریف ریموت جدید دارید با ما تماس بگیرید. ما با تجهیزات و دستگاه های مدرن و به روز خود می توانیم به شما کمک کنیم .

باز کردن درب خودرو کیا

در صورتی که ریموت و سوئیچ خودرو خود را از دست داده اید و امکان باز کردن درب خودرو کیا را ندارید با مرکز تخصصی نگین غرب تماس بگیرید. متخصصین ما به صورت امدادی در محل شما حاضر شده و بعد از مشاهده مدارک خودرو خدمات مورد نظر را به شما ارائه می نمایند. شما می توانید جهت مشاوره با متخصصین ما تماس حاصل کرده و از راهنمایی آنها استفاده نمایند. کلیه خدمات این مرکز با مناسبت ترین قیمت و بالا ترین کیفیت به شما ارائه خواهد شد.

تراش تیغه اضطراری سوئیچ یدک

زمانی که به ساخت ریموت کیا نیاز دارید باید حتما به مراکز خدمات دهی مراجعه نمایید. در صورتی که این مرکز به تمامی دستگاههای تخصصی مجهز نباشد و کار تراش تیغه به خوبی انجام نشود تیغه خام میماند و شما نیز از این مشکل بی اطلاع هستید. بعد از گذشتن زمان و خالی شدن باطری ریموت از این مشکل مطلع خواهید شد. 
این مسئله باعث می‌شود که خودرو ریموت و کلیس را نشناسد و ریموت و کلیس خام نیز قادر به باز کردن درب و روشن کردن ماشین نیستند. فقط در صورتی که کلید خام تراش خورده باشد میتوان از آن استفاده کرد و درب خودرو را باز کرد. پس در صورت نیاز به کپی سوئیچ و گرفتن سوئیچ یدک به مراکزی مراجعه نمایید که از داشتن تجهیزات کامل و تخصصی تراش کلید به طور یقین اطمینان پیدا کرده باشید و بعد از تحویل گرفتن سوئیچ یدک حتما از درست بودن آن اطمینان پیدا کنید. 

کپی سوییچ و تراش تیغه کیا 

ریموت و سوییچ های امروزی اکثرا هوشمند و به صورت کیلس هستند و در صورتی که دچار مشکل شوند، خودرو کیا شما نیاز به سوئیچ و ریموت دارد. سوییچ کیا جدید را به سیستم کامپیوتر خودرو معرفی کرده تا آن را شناسایی کند. از جمله خدماتی که در مراکز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت کیا انجام می شود می توان به تراش تیغه کلید با تجهیزات مدرن اشاره کرد.

خراب شدن و عیب یابی سوئیچ کیا

از جمله عمده ترین دلیل خراب شدن سوئیچ کیا ، افتادن در آب و زنگ زدگی ، دزدیده شدن و گم شدن  می باشد. به علاوه اگر سوئیچ خود را در معرض رطوبت قرار دهید ممکن است رطوبت به داخل روکش نفوذ کرده و بر روی کیت دستگاه را رسوب آب شکل بگیرد.
شکستگی هم یکی از رایج ترین آسیب کلید مشتریان می باشد.  جنس ریموت و سوئیچ ها بسیار مقاوم و محکم هستند ولی نقاط حساسی در سوییچ قرار دارد که به راحتی با کوچکترین ضربه شکسته می شود. شما با حضور در مراکز معتبر می توانید از محصولات با کیفیت بهره مند شوید و امنیت خودرو خود را تضمین نمایید.

ساخت سوئیچ یدک کیا 

زمانی که در حال استفاده از خودرو هستید و متوجه میشوید که ریموت خود را گم کرده اید، اولین گزینه در زمانی که نیاز به سوئیچ کیا  و ریموت کیادر هنگام بروز هر گونه مشکلی از جمله گم شدن، مفقود شدن یا شکستن و خراب شدن آن به ذهن میرسد. پیدا کردن یک مرکز معتبر و مطمئن با حضور متخصصین دارای مهارتهای روز ویژه خودروهای هوشمند است. درگذشته تعداد محدودی از خدمات دهندگان در این زمینه وجود داشت و سوئیچ و ریموتهای قدیمی نیز ساده تر از ریموتهای امروزی بودند.
 امروزه، پیشرفت‌های بسیار زیادی در طراحی و ساخت سوئیچ و ریموت کیا  صورت گرفته است و انواع مختلفی از آن براساس نوع خودرو در بازار وجود دارد. این مسئله بیانگر پیچیده‌ تر شدن فرایند تعویض و ساخت سوئیچ کیا است. از این رو مهمترین گزینه انتخاب کلید سازی متخصص در زمینه خودرو شما براساس سابقه کار و همینطور تجهیزات و امکانات مراکز معتبر است. 

خام کردن سوئیچ یدک

از دیگر قابلیت های ریموت کیا ، خام کردن و کددهی مجدد بر روی خودروی دیگر می باشد. بنابر این از پروگرام ریموت کیا که دارای کد قبلی است ، ابتدا باید ریموت قبلی را با تجهیزات مخصوص خام کرده تا با کد دهی بتوان به صورت مجدد از آن استفاده کرد. برخی از ریموت ها قابلیت خام و پروگرام نمودن مجدد را دارا می باشند و یا توانایی آن را دارند که به وسیله پروگرام بر روی یکدیگر کار کنند.
یکی از دیگر مشکلات دسترسی به برد سوئیچ و ریموت است. چسبی که دور تا دور ریموت را پلم کرده است و ابتدا باید قاب ریموت را شکافت تا به ریموت ماشین دسترسی پیدا کنیم. این کار نیاز به تجربه بالایی داشته و هر گونه بی احتیاطی که در این زمینه انجام شود منجر به آسیب دیدن برد ریموت و به خطر افتادن امنیت خودرو می شود.
این مسئله نیز بسیار مهم است که خودروهای دیگر فقط میتوانند یک عدد سوئیچ یدک داشته باشند که در صورت آسیب دیدن سوئیچ باید اقدام به درست کردن مجدد آن نمود. اما با توجه به کددهی خاص خودرو های کیا هر تعداد سوئیچ و ریموت ه دلخواه ما است با کد مخصوص خودرو کی طراحی می شود.

******************
اگر سوئیچ و ریموت خودرو خود را گم کردید یا به هر شکلی آن را از دست دادید می توانید با تماس با مرکز تخصصی نگین غرب 09124802295 تماس بگیرید و از خدمات باز کردن درب ماشین ، ساخت سوئیچ و روشن کردن خودرو این مرکز به صورت سیار بهره مند شوید.
******************

 به کار بردن ابزار خاص جهت باز کردن درب کیا

گاها برای مالکین خودرو پیش آمده است که ریموت کیا خود را داخل خودرو و یا دریا صندوق عقب خودرو جا گذاشته باشند و درب خودرو را بسته و در نیز قفل شده باشد که در این شرایط و عملا دسترسی به سوئیچ یدک کیا هم امکان پذیر نسیت، قطعا بازنمودن درب کیا غیر ممکن است که با فقط ابزار مخصوص امکان پذیر است.  
بدون ریموت یا کلید یا ابزار ، بازکردن درب کیا به هیچ وجه عملی نیست. در این صورت باید قبل از مراجعه به نیروی های متخصص برای بازکردن درب، روش بازکردن درب را از تعمیر کار سوال کنند. شما می توانید با مراکز تخصصی که در این زمینه فعالیت دارند تماس بگیرید و در صورتی که امکان جا به جایی خودرو خود را ندارید، متخصصین در محل شما حاضر شده و بعد از روئت مدارک شما اقدام به باز کردن درب خودرو می نمایند. این خدمات نیاز به ابزار ویژه ای دارد تا به خودرو شما آسیبی وارد نشود و در سریعترین زمان مشکل شما حل شود.

نشانه های ضعف باتری ریموت کنترل کیا  

عمل تعویض باتری ریموت کنترل ها حال چه از نوع شارژی باشند چه غیر شارژی معمولا وقت گیر و نیاز به دقت دارد، پس توصیه ما این است که قبل از اینکه باتری عملا غیر قابل استفاده شود و شما را در موقعیتی ناخوشاآیند قرار دهد به فکر شارژ یا تعویض باتری سوئیچ خود در فرصتی مناسب باشید. شما میتوانید به راحتی متوجه شوید که چه زمانی باتری ریموت خودرو نیاز به تعویض یا شارژ دارد.

تعویض باتری ریموت کیا 

می‌توان گفت تعویض باتری های غیرقابل شارژ ریموت های خودروهای کیا آسان تر و به زبان ساده کم دردسر از مدل‌‌های قابل شارژ آن می‌باشند، برای تعویض باتری مدل‌های شارژی نیاز به تخصص و دقت فراوان داریم اما در نوع ساده‌ی آن یعنی باتری‌های غیر شارژی احتیاجی به تخصص آنچنان نیست.  در صورت یادگیری مراحل و نحوه‌ی انجام اینکار خود مالکین به راحتی قادر به تعویض باتری سوئیچ ماشین خود خواهند بود. 
گام نخست جهت تعویض باتری ریموت‌های غیر شارژی این است که ضامن نگه دارنده که دارای حالتی فنری ست را فشار دهید، بعد تیغه‌ای را تحت عنوان تیغه‌ی اضطراری مشاهده خواهید کرد، آن تیغه را خارج نموده سپس می‌توانید یک پیچ‌ گوشتی یا یک فازمتر مناسب با اندازه‌ی فضای ریموت بین کاور و بدنه ریموت به صورت اهرم قرار دهید و درپوش ریموت را خارج کنید‌. 

امداد کلید سیار ریموت کیا

در راستای رفاه حال هموطنان عزیز این مرکز دارای امداد کلید سیار می باشد. در این طرح در صورتی که شما امکان جا به جایی خودرو را به مرکز ما ندارید و نیاز به سوئیچ و ریموت کیا خود دارید با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در محل شما حاضر شده و بعد از دیدن مدارک شما خدمات مورد نظر را به شما ارائه می دهند.

از آنجایی که امنیت خودرو شما به سیستم ضدسرقت بستگی دارد و در صورت وجود مشکل با مشکل روبه رو خواهد شد. ما امنیت خودرو شما را با به روزترین تجهیزات و متد تضمین می کنیم . نیروهای ما با 25 سال تجربه اماده هر گونه مشاوره و خدمات به شما هستند. با مشاورین ما تماس گرفته تا در زمینه مشکل شما و جهت رفع آن شما را راهنمایی کنند. همچنین می توانید از خدمات امداد کلید سیار ما جهت ساخت سوئیچ و ریموت در محل خود در صورتی که نمی توانید خودرو کیا خود را جا به جا کنید بهره مند شوید.

ساخت اسمارت کی کیا

برخی از مدل‌های خودرو کیا امکان دسترسی به سیستم کلید هوشمند را در اختیار افراد قرار داده‌اند. این سیستم مزایای فوق العاده‌ای نسبت به دزدگیر دارد که مهم‌ترین آن مجهز شدن خودرو به سیستم انجین استارت است. حال اگر به هر دلیلی در حال حاضر نیاز به ساخت اسمارت کی کیا دارید، به راحتی می‌توانید از بهترین مراکز ساخت سوئیچ کیا بهره‌مند شوید.

قیمت ساخت سوئیچ کیا

قیمت هر کدام از مدل های سوئیچ و ریموت براساس مدل های خودروی کیا و خدمات مورد نظر متفاوت است . برای اطلاع از قیمت ها شما می توانید با متخصصین ما تماس گرفته و بعد از مطرح کردن مشکل خود از خدمات ما با مناسبت ترین قیمت بهره مند شوید.
در صورتی که شما به خدمات ما نیاز دارید مراحل به این صورت می باشد که شما خودرو کیا خود را به نمایندگی مرکز تخصصی نگین غرب در آجودانیه ، مرزداران و یا سعادت آباد  ببرید.این مرکز با بهترین و به روزترین دستگاه ها کلید شما را در کمترین زمان تعمیر یا کپی کرده و در اختیار شما قرار می دهد . تمامی اجناس اصلی  و درجه یک می باشند.

ساخت سوئیچ انواع مدل کیا

خدمات سوئیچ و ریموت برای مدل های مختلف کیا از جمله اپیروس – اپتیما – اسپورتیج – ریو – کادنزا – سراتو – کارناوال – کارنز – موهاوی- سورنت و … در مرکز تخصصی نگین غرب ارائه می شود.

ساخت سوئیچ کیا اپیروس

شما می توانید برای دریافت خدمات از مرکز تخصصی نگین غرب در زمینه ساخت سوئیچ کیا اپیروس ، پروگرام ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، تعویض قاب و باطری و … با مرکز ما تماس گرفته و از مشاوره متخصصین ما بهره مند شوید.

ساخت سوئیچ کیا اپتیما

 اگر به دنبال خودروهای سدان شرکت کیا هستید، اپتیما یک گزینه عالی برای شما خواهد بود. زیبایی خیره کننده این خودرو سبب شده است تا افراد زیادی برای خرید آن دست به کار شوند. این نکته را فراموش نکنید که مدل های قدیمی این خودرو دارای ریموت تاشو بودند.  ما خدمات مورد نظر شما در زمینه ساخت سوئیچ کیا اپتیما و پروگرام و تعریف ریموت ، ریموت یدک و کددهی ریموت دارید را در سراسر ایران و تهران در سریعترین زمان به شما ارائه می نمائیم.

سوئیچ اسپورتیج

کیا اسپورتیج به دلیل کیفیت بالا در ساخت و زیبایی خاصی که دارد از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. در بین شاسی بلندهایی که در بازار ایران دیده می شوند، این مورد طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. ساخت سوئیچ ویژه خودرو کیا اسپورتیج ، پروگرام و تعریف ریموت ، کددهی و خام نمودن ریموت ، تعویض و یا تعمیر قاب و باطری ریموت از جمله خدمات ویژه برای سوئیچ اسپورتیج می باشد.

سوئیچ سراتو

سوئیچ و ریموت برای مدل های جدید و قدیمی این خودرو در مراکز تخصصی ساخته و تعمیر می شود. البته نباید فراموش کرد که سوئیچ مدل های قدیمی و جدید با یکدیگر تفاوت زیادی دارد. بر همین اساس شاهد آن هستیم که در مدل های قدیمی از ریموت کلید کد دار به کار رفته است. این ریموت حالت سه دکمه دارد که در مدل قدیمی دیده می شود. در مدل جدید شاهد اسمارت کی یا همان سوئیچ کیولس هستیم.

ساخت سوئیچ کیا در تهران

در صورتی سوئیچ و ریموت کیا شما دچار مشکل شد می توانید با مرکزخدمات نگین غرب تماس بگیرید. این مشکلات از جمله دزدیده شدن سوئیچ وریموت – گم شدن آن – افتادن زمین و شکستن سوئیچ و ریموت و قاب کیا – مشکل در باتری سوئیچ کیا – افتادن ریموت در آب می باشد.  در صورت بروز هر کدام از مشکلات زیر شما می توانید با مرکز ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

در هر صورت با مشغله های متعددی که این روزها برای همه ما وجود دارد گم کردن یا مفقودی سوئیچ امری طبیعی می باشد . در صورتی که چنین اتفاقی برای شما بیفتند و شما ریموت کیا یا سوئیچ آن را گم کنید، در اولین اقدام به منظور دریافت خدمات سوئیچ کیا به یک مرکز تخصصی مراجعه نمایید تا بتواند تمام اقداماتی را که در خصوص مفقود شدن و خدمات سوئیچ کیا می باشد به شما ارائه نماید.
اما یک مجموعه تخصصی جدا از اینکه ریموت را برای شما می سازد بلکه با استفاده از تجهیزات پیشرفته باید تغییر کد سوییچ کیا را نیز انجام بدهد و این کار به این علت بوده که شما ریموت جدید را به دست می آورید و حتی اگر ریموت کیا قبلی شما را شخصی دزدیده باشند یا به سرقت رفته و بخواهد خودروی شما را سرقت کند دیگر مرتکب چنین کاری نخواهد شد و این موضوع امکان پذیر نمی باشد.

سوالات شما درباره سوئیچ کیا

ساخت سوئیچ کیا برای چه مدل هایی انجام می شود؟

ساخت سوئیچ و ریموت کیا برای تمامی مدل های کیا از جمله اپیروس – اپتیما – اسپورتیج – ریو – سراتو – سورنتو – سول – موهاوی – پیکانتو – کادنزا – کارنز و … می باشد.

ساخت سوئیچ و ریموت کیا چه زمانی طول می کشد؟

با توجه به نوع خودرو و مدل آن و همچنین نوع خدماتی که مورد نیاز است متفاوت می باشد. این خدمات بین 15 دقیقه تا 2 ساعت متفاوت است.

چه خدماتی برای سوئیچ و ریموت خودرو کیا ارائه می شود؟

پروگرام سوئیچ – تعمیر ریموت – ساخت ریموت جدید و یا ساخت سوئیچ یدک – تعریف ریموت – کددهی و برداشتن کد ریموت خودرو – تعویض قاب و باتری ریموت

آیا مرکزی برای مشاوره در زمینه خدمات سوئیچ و ریموت کیا در تهران و سراسر ایران می باشد؟

بله . شما می توانید با شماره 09124802295 جهت مشاوره تلفنی در زمینه خدمات سوئیچ و ریموت تماس حاصل فرمایید.

تماس با مرکز نگین غرب

شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 26103079
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هشت =

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید