ساخت سوئیچ کیا – ساخت ریموت کیا

ساخت سوئیچ کیا – ساخت ریموت کیا

ساخت سوئیچ و ریموت کیا


خدمات ساخت سوئیچ کیا

  • ساخت سوئیچ کیا
  •  ساخت ریموت کیا (KIA)
  • سوئیچ ، ریموت و کلید یدک کیا
  •  پروگرام ، تعمیر ، تعریف ریموت و سوئیچ
  • کددهی ریموت و پاک کردن کد ریموت
  • باز کردن درب خودرو
  • تراش کلید
  • کلید های ضدسرقت یا ایموبلایزر

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ کیا ویژه تمامی مدل های ان می باشد. از آنجایی امکان بوجود آمدن مشکل برای سوئیچ و یا ریموت خودرو شما وجود دارد و ممکن است شما در هر نقطه ای در تهران و یا سراسر ایران نیاز به متخصص برای تعمیر آن داشته باشید ولی امکان جا به جایی و حرکت دادن اتومبیل شما نباشد.

اگر سوالی در رابطه با سوئیچ و ریموت دارید بهتر است به صفحه پاسخ سوالات شما نیز نگاهی بیندازید. شما می توانید نمونه ساخت ریموت کیا را مشاهده نمایید. این مرکز بخش امدادی را به خدمات خود اضافه کرده تا مشکلات خودرو شما را برطرف کند.

متخصصین ما در محل شما حاضر شده و بعد از مشاهده مدارک خودرو شما و اطلاع از مشکل بوجود آمده با مهارت و تخصص خود و همچنین اوازم و دستگاه های به روز خدمات مورد نظر را به شما ارائه می دهند.این خدمات با توجه به نیاز مشتریان در سراسر ایران و همینطور به صورت 24 ساعته ارائه خواهد شد.


ساخت ریموت کیا

مرکز تخصصی نگین غرب دارای متخصصین مجرب و لوازم و تجهیزات مناسب برای ارائه خدمات ساخت سوئیچ کیا و ساخت ریموت کیا می باشد.  پروگرام ریموت ، کددهی به ریموت ، ساخت کلید کیا ، ساخت سوئیچ یدک برای انواع مدل های اسپورتیج – سراتو – ماهاوی -اوپیروس – کادنزا – پیکانتو ، ریو از خدمات دیگر این مرکز می باشد.

متخصصین این مرکز بصورت 24 ساعته و در سراسر ایران حتی در محل شما حاضر شده و در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه اقدام به ساخت سوئیچ و ریموت کیا شما می نمایند. مراجعه به مراکز نا معتبر موجب به خطر افتادن امنیت خودرو شما می شود. با مراجعه به مراکز معتبر از علاوه بر زمان و هزینه امنیت خودرو خود را تضمین نمایید.

شماره تماس با مرکز ساخت سوئیچ و ریموت نگین غرب

کددهی و برداشتن کد سوئیچ کیا

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ کیا یکی از کارهای تخصصی می باشد که برای امنیت خودرو بسیار مهم به حساب می آید و در این سال‌های به دلیل  طراحی پیچیده سوئیچ و ریموت  به افرادی حرفه‌ای و فعالیتی کاملا تخصصی تبدیل شده است. در همین راستا ساخت سوییچ کیا به تخصص و تجربه بالایی در کنار استفاده از تجهیزات پیشرفته نیاز دارد. مرکز نگین غرب از جمله مراکزی می باشد که دارای خدمات شبانه روزی و 24 ساعته در سراسر ایران می باشد.

این مرکز می تواند خدمات بسیاری را در زمینه ریموت کیا ارائه دهد.  از جمله این خدمات می توان به بازکردن انواع درب از جمله درب ضد سرقت، ساخت کلید کیا در محل، تراش تیغه کلید کیا ، کددهی و پروگرام سوئیچ کیا اشاره کرد. به دلیل اهمیتی که ساخت سوئیچ و ریموت در افزایش امنیت خودرو شما دارد می‌بایست در انتخاب مرکز ساخت سوئیچ و ریموت مناسب دقت زیادی کرد.

اولین نکته‌ای که باید هنگام انتخاب این مراکز به آن توجه کرد نیروهای متخصص در این مرکز و همینطور لوازم و تجهیزات مورد استفاده است. به دلیل افزایش ایمنی و دیگری جلوگیری از آسیب رسیدن به خورو می توانید از مراکز تخصصی بهره مند شوید.


پروگرام و تعمیر ریموت کیا

ما با بهترین تجهیزات می توانیم خدمات ساخت ، پروگرام ، کددهی سوئیچ و ریموت، رفع عیوب و برداشتن کد سوئیچ  انواع خودرو کیا در صورت گم شدن یا مفقود شدن آن در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم . می توان به قابلیت های ریموت کیا خام و کددهی دوباره بر روی خودروی دیگر اشاره کرد ، پس قبل از مراحل پروگرام ریموت کیا می بایست کلید کیا کد خورده را با وسایل مخصوص کپی نمود.

اگر خودرو کیا جدید خریداری کرده اید و نیاز به تعریف ریموت دارید و ایجاد کد جدید دارید. یا قصد کددهی جدید و پاک کردن کدهای قبلی و همچنین تعریف ریموت جدید دارید با ما تماس بگیرید. ما با تجهیزات و دستگاه های مدرن و به روز خود می توانیم به شما کمک کنیم .


باز کردن درب خودرو کیا

در صورتی که ریموت و سوئیچ خودرو خود را از دست داده اید و امکان باز کردن درب خودرو کیا را ندارید با مرکز تخصصی نگین غرب تماس بگیرید. متخصصین ما به صورت امدادی در محل شما در تمامی مناطق تهران و همچنین در تمامی شهرهای ایران حاضر شده و بعد از مشاهده مدارک خودرو خدمات مورد نظر را به شما ارائه می نمایند. شما می توانید جهت مشاوره با متخصصین ما تماس حاصل کرده و از راهنمایی آنها استفاده نمایند. کلیه خدمات این مرکز با مناسبت ترین قیمت و بالا ترین کیفیت به شما ارائه خواهد شد.


خراب شدن و عیب یابی سوئیچ کیا

از جمله عمده ترین دلیل خراب شدن سوئیچ کیا ، افتادن در آب و زنگ زدگی ، دزدیده شدن و گم شدن  می باشد. به علاوه اگر سوئیچ خود را در معرض رطوبت قرار دهید ممکن است رطوبت به داخل روکش نفوذ کرده و بر روی کیت دستگاه را رسوب آب شکل بگیرد.

شکستگی هم یکی از رایج ترین آسیب کلید مشتریان می باشد.  جنس ریموت و سوئیچ ها بسیار مقاوم و محکم هستند ولی نقاط حساسی در سوییچ قرار دارد که به راحتی با کوچکترین ضربه شکسته می شود. شما با حضور در مراکز معتبر می توانید از محصولات با کیفیت بهره مند شوید و امنیت خودرو خود را تضمین نمایید.


امداد کلید سیار 24 ساعته

در راستای رفاه حال هموطنان عزیز این مرکز تصمیم به بخش امداد کلید سیار در تمامی شهرهای ایران و بصورت 24 ساعته نموده است. در این طرح در صورتی که شما امکان جا به جایی خودرو را به مرکز ما ندارید و نیاز به سوئیچ و ریموت کیا خود دارید با ما تماس بگیرید.

متخصصین ما در محل شما حاضر شده و بعد از دیدن مدارک شما خدمات مورد نظر را به شما ارائه می دهند.

از آنجایی که امنیت خودرو شما به سیستم ضدسرقت بستگی دارد و در صورت وجود مشکل با مشکل روبه رو خواهد شد. ما امنیت خودرو شما را با به روزترین تجهیزات و متد تضمین می کنیم . نیروهای ما با 22 سال تجربه اماده هر گونه مشاوره و خدمات به شما هستند.

با مشاورین ما تماس گرفته تا در زمینه مشکل شما و جهت رفع آن شما را راهنمایی کنند. همچنین می توانید از خدمات امداد کلید سیار ما جهت ساخت سوئیچ و ریموت در محل خود در صورتی که نمی توانید خودرو کیا خود را جا به جا کنید بهره مند شوید.


قیمت ساخت سوئیچ کیا

قیمت هر کدام از مدل های سوئیچ و ریموت براساس مدل های خودروی کیا و خدمات مورد نظر متفاوت است . برای اطلاع از قیمت ها شما می توانید با متخصصین ما تماس گرفته و بعد از مطرح کردن مشکل خود از خدمات ما با مناسبت ترین قیمت بهره مند شوید.

در صورتی که شما به خدمات ما نیاز دارید مراحل به این صورت می باشد که شما خودرو کیا خود را به نمایندگی مرکز تخصصی نگین غرب در آجودانیه یا مرزداران  برده یا اگر  سوئیچ خود را گم کرده اید با تماس با ما متخصصین سیار ما در تمامی مناطق تهران در شمال – جنوب – مرکز – شرق و غرب همینطور در تمامی شهرهای ایران در محل شما حاضر شده و خدمات لازم را به شما ارئه خواهند کرد.

این مرکز با بهترین و به روزترین دستگاه ها کلید شما را در کمترین زمان تعمیر یا کپی کرده و در اختیار شما قرار می دهد . تمامی اجناس اصلی  و درجه یک می باشند با تضمین در ارائه خدمات یه صورت تمام وقت.


ساخت سوئیچ انواع مدل کیا

ساخت سوئیچ کیا اپیروس

شما می توانید برای دریافت خدمات از مرکز تخصصی نگین غرب در زمینه ساخت سوئیچ کیا اپیروس ، پروگرام ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، تعویض قاب و باطری و … با مرکز ما تماس گرفته و از مشاوره متخصصین ما بهره مند شوید.

ساخت سوئیچ کیا اپتیما

ما خدمات مورد نظر شما در زمینه ساخت سوئیچ کیا اپتیما و پروگرام و تعریف ریموت ، ریموت یدک و کددهی ریموت دارید را در سراسر ایران و تهران در سریعترین زمان به شما ارائه می نمائیم.


ساخت سوئیچ کیا در تهران و ایران

در صورتی سوئیچ و ریموت کیا شما دچار مشکل شد می توانید با مرکزخدمات نگین غرب تماس بگیرید. این مشکلات از جمله دزدیده شدن سوئیچ وریموت – گم شدن آن – افتادن زمین و شکستن سوئیچ و ریموت و قاب کیا – مشکل در باتری سوئیچ کیا – افتادن ریموت در آب می باشد.  در صورت بروز هر کدام از مشکلات زیر شما می توانید با مرکز ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند.

در صورت امکان جا به جایی شما می توانید به نمایندگی های ما مراجعه نمایید اما در صورتی امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید متخصصین ما که به صورت سیار در تمامی مناطق تهران  ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حضور دارند در سریعترین زمان در محل شما آماده شده و با مدرن ترین دستگاه ها خدمات را با مناسبت ترین قیمت به شما ارائه می دهند.


سوالات شما درباره سوئیچ کیا

ساخت سوئیچ کیا برای چه مدل هایی انجام می شود؟

ساخت سوئیچ و ریموت کیا برای تمامی مدل های کیا از جمله اپیروس – اپتیما – اسپورتیج – ریو – سراتو – سورنتو – سول – موهاوی – پیکانتو – کادنزا – کارنز و … می باشد.

ساخت سوئیچ و ریموت کیا چه زمانی طول می کشد؟

با توجه به نوع خودرو و مدل آن و همچنین نوع خدماتی که مورد نیاز است متفاوت می باشد. این خدمات بین 15 دقیقه تا 2 ساعت متفاوت است.

چه خدماتی برای سوئیچ و ریموت خودرو کیا ارائه می شود؟

پروگرام سوئیچ – تعمیر ریموت – ساخت ریموت جدید و یا ساخت سوئیچ یدک – تعریف ریموت – کددهی و برداشتن کد ریموت خودرو – تعویض قاب و باتری ریموت

آیا مرکزی برای مشاوره در زمینه خدمات سوئیچ و ریموت کیا در تهران و سراسر ایران می باشد؟

بله . شما می توانید با شماره 09124802295 جهت مشاوره تلفنی در زمینه خدمات سوئیچ و ریموت تماس حاصل فرمایید.

تماس با مرکز نگین غرب

شعبه 1: تهران، خیابان سباری ، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز تماس : 26154238-22297397-09124802295
شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب، خیابان شایق شمالی ،کوچه هفتم شماره :44299069 – 021-

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید