ساخت سوئیچ پورشه ماکان – ساخت ریموت پورشه ماکان

سوئیچ و ریموت پورشه ماکان

از جمله خودروهایی که در بین مردم دارای محبوبیت بسیاری می باشد پورشه ماکان است. ساخت ریموت پورشه ماکان از جمله خدمات بسیار سخت است و هزینه زیادی دارد و همچنین نیاز به نیروهای متخصص و لوازم و تجهیزات به روز دارد. برای بعضی از خودرو ها نیاز هست تا خود شرکت سوئیچ یدک تولید کند اما برای بعضی از مدل ها می توان سوئیچ یدک ساخت . شما می توانید قبل از اینکه ریموت خودرو پورشه ماکان شما دچار مشکل شود برای خودرو خود ریموت یدک ساخته تا در صورتی که سوئیچ و ریموت شما گم شد با مشکل روبرو نشوید. کد های مخصوص در ریموت پورشه امنیت خودرو شما را بالا می برند و از آنجایی که این شرکت از جمله بزرگترین خودروسازی ها می باشد امنیت خودرو شما را به طور کامل در این زمینه تضمین می نماید.

مرکز تخصصی ساخت سوئیچ  پورشه ماکان نگین غرب اولین ارائه دهنده خدمات ساخت کلید و کددهی ریموت و ساخت سوئیچ در سراسر ایران (تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز، اردبیل، زنجان، قزوین، بندرعباس، کردستان، سنندج، همدان، اراک، آبادان، خراسان، مازندران، گیلان، مشهد، یزد، ساری، اهواز، کرمانشاه و …) با سابقه 20 ساله در صنف کلید سازی آماده ارائه خدمات می باشد. کمترین زمان در ساخت و پروگرام ریموت باعث اعتماد سازی دربین مشتریان شده است .

خدمات ساخت ریموت پورشه ماکان

  • ساخت و تراش کلید پورشه با دستگاه تمام اتوماتیک
  • ساخت کلید پورشه و کلید یدک پورشه ماکان 
  • تعریف ساخت سوئیچ پورشه
  • تعمیر سوئیچ و ریموت پورشه
  • کددهی سوئیچ و ریموت پورشه ماکان
  • کپی کلید، سوئیچ و ریموت
  • باز کردن درب خودرو
  • تراش تیغه کلید
  • خام نمودن سوئیچ و ریموت پورشه ماکان

کلید های کیلس پورشه ماکان

در سری جدید خودروهای پورشه دیگر نیازی به سوئیچ و ریموت نمی باشد و شما می توانید فشار دادن یه دکمه خودرو خود را روشن کنید. در صورتی که این بخش از خودرو دچار مشکل شود و یا در هر صورتی کد آن را فراموش کنید نیاز به مراکز معتبر و متخصص می باشد تا در این زمینه به شما کمک کنند. مرکز تخصصی نگین غرب از جمله این مراکز با 22 سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت می باشد که می تواند در این زمینه خدمات مورد نظر را به شما ارائه نماید.

قاب ریموت پورشه
قاب ریموت پورشه

اگر در هر زمانی از شبانه روز ریموت کیلس پورشه ماکان شما دچار مشکل شد. تنها کاری که نیاز به انجام آن دارید تماس با شماره تلفن مرکز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت خودرو نگین غرب با مدیریت آقای مهربانی 09124802295 و 44299069 می باشد تا در سریعترین حالت در محل خودرو مشکل شما رفع شود.

قیمت ریموت پورشه

اگر سوئیچ و یا ریموت اصلی خودرو پورشه خود را از دست داده‌اید، می‌توانید سوئیچ جایگزین را بدست آورید. خدمات این مرکز با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می شود. برای اطلاع از قیمت ها می توانید با مرکز ما تماس گرفته و براساس خدمات مورد نیاز خود از قیمت ها مطلع شوید.

در زمانی که سوئیچ و ریموت خود را گم کرده اید می توانید با تماس با یک متخصص در زمینه ساخت ریموت پورشه علاوه بر اینکه امنیت خودرو خود را تضمین می نمایید با مناسب ترین قیمت سوئیچ و ریموت خود را داشته باشید. به دلیل اینکه نیروهای ما به صورت سیار در تمامی مناطق تهران و همینطور در سراسر شهرهای ایران حضور دارند دیگر نیازی به حمل ماشین تا مرکز مورد نظر نمی باشد و نیروهای ما در محل شما حاضر شده و در کمترین زمان با بالاترین کیفیت خدمات را به شما ارائه می دهند.

تماس با مرکز نگین غرب

شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 02126154238
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295
شمال غرب : سعادت آباد میدان کتاب ضلع شمالی آسمان‌ها کارواش آسمان
تماس : 09120238429

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید