ساخت سوئیچ بی ام و

 

ساخت سوئیچ بی ام و
سوئیچ بی ام و
  • ساخت سوئیچ بی ام و
  •  ساخت ریموت بی ام و (bmw)
  • سوئیچ ، ریموت و کلید یدک بی ام و
  •  پروگرام ، تعمیر ، تعریف ریموت و سوئیچ
  • کددهی ریموت و پاک کردن کد ریموت
  • باز کردن درب خودرو
  • تراش کلید
  • کلید های ضدسرقت یا ایموبلایزر

خدمات نگین غرب

 مرکز تخصصی نگین غرب با ۲۰ سال تجربه تخصصی در زمینه سوئیچ و ریموت بی ام و می باشد. این مرکز توانسته است نظر مشتریان را به خود جلب کند. شعار اصلی نگین غرب سرعت در ارائه سرویس و کیفیت بالای خدمات می باشد.

ما خدمات خود را با کیفیتی متفاوت و در سریعترین زمان ممکن به شما تحویل می دهیم . خدمات رسانی در این زمینه نیاز به افراد متخصصی دارد تا امنیت خودرو بی ام و شما به خطر نیفتد.

متخصصین ما می توانند  حتی در محل شما در تمام نقاط ایران  و بصورت شبانه روزی به شما خدمات ارائه دهند.

خدمات باز کردن درب بی ام و در تهران به صورت ۲۴ ساعته در محل شما


ساخت سوئیچ و کددهی ریموت بی ام و ۲۰۱۷

مراحل ساخت سوئیچ بی ام و برای این دسته با توجه به تنوع محصول بسیار پیچیده می باشد ، سیستم ایموبلایزر در گروه بی ام و جزو دسته های پیشرو در صنعت خودروسازی آلمان می باشد.

این تفاوت ها موجب شده تا ساخت سوئیچ و ریموت بی ام و یکی از پیچیده ترین خدمات می باشد و در صورت انتخاب نیروی متبحر شما در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کرده اید.

کلید یدک و سوئیچ یدک انواع بی ام و ۲۰۱۶

در مدل های اسمارت و بالاتر که ریموت  کاملا هوشمند است هنگام خرابی باتری سوئیچ بی ام و ، با از کار افتادن سوئیچ، تنها راه حل با خارج نمودن تیغه اضطراری ریموت کیلس ، درب اتومبیل را باز کرده .

ارزش این مطلب برای پروگرام ریموت بی ام و ۲۰۱۷ می باشد که همه ی سیستم ها ، کیلس هستند ، در نهایت مراکز معتبری برای ارائه ساخت ریموت بی ام و وجود دارند که  دارای امکانات مناسب و به روز  برای تراش تیغه انواع مدل ریموت هستند از جمله این مراکز نگین غرب می باشد.

تعریف و کددهی سوئیچ بی ام و

اگر خودرو بی ام و جدید خریداری کرده اید و نیاز به تعریف ریموت دارید و ایجاد کد جدید دارید. یا قصد کددهی جدید و پاک کردن کدهای قبلی و همچنین تعریف ریموت جدید دارید با ما تماس بگیرید. ما با تجهیزات و دستگاه های مدرن و به روز خود می توانیم به شما کمک کنیم .

پروگرام ریموت بی ام و

ما با بهترین تجهیزات می توانیم خدمات ساخت ، پروگرام ، کددهی سوئیچ و ریموت، رفع عیوب و برداشتن کد سوئیچ  انواع خودرو بی ام و در صورت گم شدن یا مفقود شدن آن در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم .

می توان به قابلیت های ریموت بی ام و خام و کددهی دوباره بر روی خودروی دیگر اشاره کرد ، پس قبل از مراحل پروگرام ریموت بی ام و می بایست کلید بی ام و کد خورده را با وسایل مخصوص کپی نمود.

 

اگر سوالی در رابطه با سوئیچ و ریموت دارید بهتر است به صفحه پاسخ سوالات شما نیز نگاهی بیندازید

 


علل خرابی ومشکل در سوئیچ بی ام و

از جمله عمده ترین دلیل خراب شدن سوئیچ ها افتادن در آب و زنگ زدگی ، دزدیده شدن و گم شدن  می باشد. به علاوه اگر سوئیچ خود را در معرض رطوبت قرار دهید ممکن است رطوبت به داخل روکش نفوذ کرده و بر روی کیت دستگاه را رسوب آب شکل بگیرد.

شکستگی هم یکی از رایج ترین آسیب کلید مشتریان می باشد.  جنس ریموت و سوئیچ ها بسیار مقاوم و محکم هستند ولی نقاط حساسی در سوییچ قرار دارد که به راحتی با کوچکترین ضربه شکسته می شود. شما با حضور در مراکز معتبر می توانید از محصولات با کیفیت بهره مند شوید و امنیت خودرو خود را تضمین نمایید.

عیب یابی سوئیچ بی ام و


ساخت ریموت بی ام و ۲۰۱۸  به روش دیاگ و سوکت با دستگاه تخصصی انجام میشود ، فعال نمودن کیلس برای بی ام و اقدامی مشکل است ،بی دقتی به هر گونه به فعال نشدن کیلس سوئیچ منجر می شود.

همچنین کپی و ساخت ریموت بی ام و ۲۰۱۸ ،۲۰۱۷، ۲۰۱۶، ۲۰۱۵، ۲۰۱۴ و پایین تر و فعال کردن امکان کیلس ریموت بی ام و در نگین غرب ، به صورت تخصصی صورت می پذیرد.

می توانید نمونه های سوئیچ و ریموت بی ام و را نیز مشاهده نمایید.


امداد کلید سیار 24 ساعته در محل شما

در راستای رفاه حال هموطنان عزیز این مرکز تصمیم به بخش امداد کلید سیار در تمامی شهرهای ایران و بصورت 24 ساعته نموده است. در این طرح در صورتی که شما امکان جا به جایی خودرو را به مرکز ما ندارید و نیاز به سوئیچ و ریموت بی ام و خود دارید با ما تماس بگیرید.

متخصصین ما در محل شما حاضر شده و بعد از دیدن مدارک شما خدمات مورد نظر را به شما ارائه می دهند.


ساخت سوئیچ انواع مدل بی ام و

بی ام و 730 LI – بی ام و z4 – بی ام و X1 – بی ام و X6 – بی ام و 630i – بی ام و 640i – بی ام و 125i – بی ام و 525i – بی ام و 750LI – بی ام و 120i – بی ام و 35i – بی ام و 320i – بی ام و 523i

حذف سوئیچ گمشده بی ام و

اگر کلید خودرو بی ام و خود را گم کرده اید در سریعترین زمان ممکن اقدام به حذف آن کرده و برای آن سوئیچ و ریموت جدید تعریف کنید. برخی از مدل های خودرو دارای کلید هایی می باشند که کد ندارند.

اما امروزه خوردوهای دارای سیستم ایموبلایزر می باشند. نگین غرب خدمات تراش تیغه انواع مدل سوئیچ و ریموت بی ام و را انجام داده و آنها را برای خودرو شما معرفی می نماید.تماس با مرکز نگین غرب

شعبه اصلی : تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب تماس: 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.