ساخت سوئیچ ام وی ام و ساخت ریموت ام وی ام

 

ساخت سوئیچ و ساخت ریموت از جمله کارهای تخصصی می باشد که نیاز به افراد متخصص دارد. شما برای بالا بردن امنیت خودرو ام وی ام خود باید به مراکز دارای تجربه و نیروهای متخصص همراه با لوازم و تجهیزات به روز دارند مراجعه کنید تا علاوه بر این که بتوانید در کمترین زمان به سوئیچ و ریموت ام وی ام خود دسترسی پیدا کنید،  امنیت خودرو شما نیز تامین می گردد.مرکز تخصصی ما با داشتن سالها تجربه و نیروهای و تجهیزات روز دنیا  و همچنین با تکیه بر اعتماد مشتریان خود به شما این اطمینان را می دهد که سوئیچ و ریموت هیوندا شما را با بالاترین کیفیت ، مناسبت ترین قیمت و در سریعترین زمان حتی در محل شما در اختیارتان قرار دهد.

خدمات ما

  • باز کردن درب ام وی ام در کمترین زمان
  • ساخت کلید ام وی ام ،تعریف ریموت
  • کددهی ریموت انواع  ام وی ام
  • تراش کلید ام وی ام ،ساخت ریموت گمشده ام وی ام و تراش کلید با دستگاه تمام اتوماتیک انواع ام وی ام
  • کلید یدک ام وی ام ،کلید اصلی ام وی ام ،تعریف ریموت ام وی ام در محل
  • ریموت ام وی ام ،کلید ام وی ام ،کپی ریموت ام وی ام ،کپی کلید ام وی ام ،ریموت یدک ام وی ام ،سوئیچ یدک ام وی ام ،ساخت سوئیچ یدک ام وی ام ،سوئیچ ام وی ام ،کددهی سوئیچ ام وی ام ،تعریف سوئیچ ام وی ام
  • انواع مدل ام وی ام  تیگو7، تیگو5، x33،x22، 530، 110، 315

معرفی تیگو7

تیگو 7 بعد از حضور نسبتاً موفق نسل‌های قبلی خود یعنی ایکس ۳۳ و تیگو ۵ قرار است به خیابان‌های ایران پا بگذارد. در این مطلب با این خودرو آشنا می‌شویم.
تیگو خانواده‌ی محصولات شاسی بلند (SUV) برند خودروسازی چینی، چری (Chery) است که در ابتدای ورود به ایران در کارخانه‌ی مدیران خودرو یا همان MVM به خانواده X تغییر نام داد. اما با حضور محصول دوم این خانواده، نام اصلی محصول یعنی تیگو ۵ حفظ شد و به X55 تغییر نام نداد. حالا خبر از محصول جدید خانواده‌ی چری به زبان آمده است.

تیگو ۷ خودروی شاسی بلند چینی است که به‌زودی توسط شرکت مدیران خودرو به ایران می‌آید. این خودروی شاسی بلند چینی با استاندارد یورو ۵، سه نسخه با موتورهای متفاوت دارد.

آشنایی با تیگو7 MVMدر ایران آنلاک
آشنایی با تیگو7 MVMدر ایران آنلاک

طرح مفهومی تیگو ۷ در نمایشگاه اتومبیل ژنو سال ۲۰۱۲ با نام Chery TX معرفی شد. در نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۶ این خودرو به نمایش گذاشته شد و بالاخره در ماه اکتبر ۲۰۱۶ (مهرماه ۱۳۹۵) به بازار چین عرضه شد.خودروی تیگو ۷ طول ۴۵۰۵ میلی‌متر، عرض ۱۸۳۷ میلی‌متر و ارتفاع ۱۶۷۰ میلی‌متر دارد. فاصله‌ی دو محور خودرو از هم ۲۶۷۰ میلی‌متر است.

آشنایی با تیگو7 MVMدر ایران آنلاک
آشنایی با تیگو7 MVMدر ایران آنلاک

شعبه اصلی: تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.