سوئیچ کیا و ریموت کیا KIA

  • ساخت سوئیچ کیا
  •  ساخت ریموت کیا (KIA)
  • سوئیچ ، ریموت و کلید یدک کیا
  •  پروگرام ، تعمیر ، تعریف ریموت و سوئیچ
  • کددهی ریموت و پاک کردن کد ریموت
  • باز کردن درب خودرو
  • تراش کلید
  • کلید های ضدسرقت یا ایموبلایزر

مرکز ساخت سوئیچ کیا و ریموت کیا KIA به صورت امدادی درصورتی که شما امکان انتقال خودرو و حرکت دادن آن را ندارید در محل شما در هر زمانی از شبانه روز حاضر شده و مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

مرکز ساخت سوئیچ دارای 20 سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ کیا ، ساخت ریموت کیا و کددهی و تعریف ریموت کیا ، ساخت کلید کیا  ، سوئیچ کیا ، ریموت کیا و … می باشد. برای این کار فقط نیاز است با مرکز ما تماس بگیرید.

ساخت سوئیچ کیا - ساخت سوئیچ KIA

امنیت خودرو شما را تضمین می کنیم

اگر سوئیچ و ریموت خود را گم کرده‌ یا مفقود شده است  و یا به هر دلیلی آن را از دست داده اید و نیاز به خدمات دارید.  بهترین راه برای رفع مشکل شما مراجعه به متخصصین مجرب و دارای سابقه می باشد تا ریموت و سوئیچ شما را در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت به شما ارائه دهند.

تعمیر سوئیچ به افرادی دارای مهارت نیاز دارد بنابراین از تعمیر ریموت کیا و سوئیچ کیا خود یا سپردن آن به دست افراد غیر متخصص پرهیز کنید. همچنین این فعالیت نیاز به ابزار خاص و به روز دارد و در صورت ایجاد مشکل امنیت خودرو شما با مشکل روبرو خواهد شد.

 

اگر سوالی در رابطه با سوئیچ و ریموت دارید بهتر است به صفحه پاسخ سوالات شما نیز نگاهی بیندازید

خدمات مرکز تخصصی نگین غرب

از جمله خدمات مرکز تخصصی نگین غرب در سراسر ایران ساخت سوئیچ کیا kia  از جمله  اپتیما –  – سراتو –  Cerato –   Optima – ساخت سوئیچ یدک  – سوئیچ های لاکچری – پروگرام سوئیچ – ساخت ریموت – پروگرام ریموت – تعریف ریموت – باز کردن درب خودرو کیا – کد دهی سوئیچ کیا Kia –  ساخت سوئیچ گمشده – کپی ریموت و سوئیچ – ساخت کلید کیا – روشن کردن خودرو کیا

مرکز تخصصی نگین غرب آماده ارائه خدمات به شما عزیران برای انواع مدل کیا اسپورتیج – سراتو – ماهاوی -اوپیروس – کادنزا – پیکانتو ، ریو و… می باشد. با مشاورین ما تماس گرفته و خدمات ما با بهترین کیفیت بهره مند شوید.

درباره ریموت و سوئیچ کیا 

کمپانی کیا ؛ در سال 1944 کمپانی کیا به عنوان اولین خودروسازی کره جنوبی احداث شد. در 1951 صنایع کیا، تولید اولین اسکوتر موتوری خود مدل C-100 را در کارخانه جدید شیهونگ آغاز کرد. در 1957 صنایع کیا اولین موتورسیکلت خود، C180 را تولید کرد. به فاصله کوتاهی پس از تولید اولین مدل موتوسیکلت، نوبت K360 رسید که اولین کامیون کیا بود. این تولید منجر به ساخت چند پلتفرم کامیون دیگر شد.

  تا 1995 کیا بیش از  100 بنگاه معامله خودرو در 30 ایالت در مرکز و غرب ایالات متحده داشت و رکورد فروش 24,700 خودرو را ثبت کرد که بیش از دوبرار رکورد سال قبل بود. در 1997 کیا 100,000-امین وسیله نقلیه خود را توسط شبکه­ ای از بیش از 170 بنگاه معامله در ایالات متحده به فروش رساند.


شعبه اصلی: تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.

سوئیچ و ریموت کیا KIA
5 (99.78%) 93 vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *