ساخت سوئیچ بنز – ساخت ریموت بنز

ساخت سوئیچ بنز – ساخت ریموت بنز

خدمات سوئیچ و ریموت بنز

انواع مدل‌های سوئیچ بنز یا ریموت بنز با توجه به مدل‌های مختلف ماشین ساخته شده توسط این تولیدکننده بزرگ خودرو متفاوت است اما تمامی آن‌ها قابلیت‌ها و آپشن‌های کاربردی‌ای را ارائه می‌دهند. گم شدن یا از کار افتادن این ابزار جزو مشکلات رایجی است که عملاً امکان استفاده از این ماشین‌ها را مختل می‌کند. باز طراحی سوئیچ بنز یکی از امکاناتی است که مراکز خدماتی فعال در این زمینه مانند نگین غرب ارائه می‌دهند تا مشکلات افراد در این زمینه برطرف شود. چگونگی طراحی و ساخت سوئیچ بنز و آپشن‌های آن با این‌که بعد از رفع شدن مشکل در اولویت دوم اهمیت قرار می‌گیرد، باز هم ممکن است توجه کاربران مختلف را به خودش جلب کند. این آشنایی در درجه اول افراد را در مورد امکان خرید سوئیچ بنز به جای سوئیچ گم شده یا تهیه سوئیچ یدکی در کنار سوئیچ اصلی آگاه می‌کند و در درجه دوم هم به استفاده بهینه از مدل‌های مختلف این ریموت کنترل منجر شده و ترس از خرابی یا گم شدن آن را هم از بین می‌برد.

خدمات سوئیچ بنز به موارد مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود که در ادامه سعی می‌کنیم به مهم‌ترین ‌آن‌ها اشاره کنیم. به طور کلی اگر نیاز به خدمات ساخت سوئیچ بنز دارید، حتماً توصیه می‌کنیم به بهترین مراکز در این خصوص مراجعه کنید تا در صورت نیاز به دیگر خدمات مشکلی از این بابت نداشته باشید. مرکز نگین غرب یکی از مراکز معتبر و با سابقه بالا در این زمینه می باشد.

ساخت سوئیچ و ریموت بنز

ساخت سوئیچ بنز از جمله خدمات تخصصی مرکز نگین غرب می باشد. برای انجام خدمات بر روی این سوئیچ ها نیاز به دستگاه های تخصصی و همچنین نیروهای متبحر می باشد. تا به کامپیوتر سیستم دسترسی پیدا کرده و برنامه ریزی های لازم را برای کددهی و تعریف ریموت بر روی میکروچیپ انجام دهیم.

پیدا کردن و ساخت کلید ماشین لوکسی مانند بنز در صورت مفقود شدن یا شکستن شاید بسیار دشوار باشد. مرکز تخصصی نگین غرب با کادری مجرب و تجهیزاتی مدرن آماده ساخت هرگونه کلید یدک و ساخت سوئیچ بنز فابریک و اورجینال برای شما عزیزان می باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی کند.

 • بازکردن درب بنز توسط متخصصین نگین غرب در محل شما
 • تراش کلید اصلی از روی شماره شاسی با مناسب ترین تجهیزات و متخصصین مجرب
 • تعریف ریموت بنز با ابزار ویژه مناسب با مدل خودرو شما
 • کددهی ریموت بنز و خام نمودن و برداشن کد ریموت در کوتاه ترین زمان
 • ساخت سوئیچ و ساخت سوئیچ یدک بنز برای بالا بردن امنیت خودرو شما
 • ارائه خدمات تخصصی ساخت سوئیچ مرسدس بنز mercedes benz
 • پروگرام و تعریف ریموت بنز
 • ساخت کلید و ریموت گمشده بنز با پیشرفته ترین تجهیزات مناسب مدل خودرو
 • پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده
 • ساخت اسمارت کی بنز به صورت تخصصی و با نیروهای متخصص
 • ساخت کلید و ریموت بنز در محل
 • تراش تیغه کلید
 • تعمیر و تعویض ریموت باتری

***************
اگر سوئیچ و ریموت خودرو خود را گم کردید یا به هر شکلی آن را از دست دادید می توانید با تماس با مرکز تخصصی نگین غرب 09124802295 تماس بگیرید و از خدمات باز کردن درب ماشین ، ساخت سوئیچ و روشن کردن خودرو این مرکز به صورت سیار بهره مند شوید.
***************

سوئیچ و ریموت مدل های بنز

خدمات سوئیچ و ریموت برای مدل های مختلف کیا از جمله اپیروس – اپتیما – اسپورتیج – ریو – کادنزا – سراتو – کارناوال – کارنز – موهاوی- سورنت و … در مرکز تخصصی نگین غرب ارائه می شود.

ساخت سوئیچ و ریموت بنز کلاس S

خدمات مناسب با بالاترین کیفیت در مجموعه نگین غرب ویژه خودرو بنز کلاس S از جمله ساخت سوئیچ ، پروگرام و کددهی ریموت ، تعمیر و تعریف ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، تراش کلید و باز کردن درب انجام می شود. ساخت سوئیچ و ریموت بنز کلاس S برای مدل های S500 – S350 انجام می شود.

ساخت سوئیچ و ریموت بنز کلاس E

مدل های بنز کلاس E شامل E 350کوپه – E200 لیفت – E300 – E350 – E350 کروک – E63 – E280 – E230 – E230 فیس لیفت می باشد و خدمات ساخت ، تعمیر ، تعریف ، پروگرام ، کددهی ، خام نمودن و … برای سوئیچ و ریموت بنز کلاس E ارائه می شود.

ساخت سوئیچ و ریموت بنز کلاس C

یکی دیگر از کلاسهای خودرو بنز C می باشد و مدل های این خودرو C200 – C300 – C350 – C63 AMG – C280 – C180 می باشد. خدمات ساخت سوئیچ و ریموت بنز کلاس C و همینطور کددهی و خانم نمودن ، کپی ریموت ، باز کردن درب خودرو ، تراش تیغه کلید و … در مرکز تخصصی نگین غرب انجام می شود.

خدمات ریموت

مراحل ساخت سوئیچ بنز برای این دسته با توجه به تنوع محصول بسیار پیچیده می باشد ، سیستم ایموبلایزر در گروه بنز جزو دسته های پیشرو در صنعت خودروسازی آلمان می باشد. این تفاوت ها موجب شده تا ساخت سوئیچ و ریموت بنز یکی از پیچیده ترین خدمات می باشد و در صورت انتخاب نیروی متبحر شما در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کرده اید. اگر کلید خودرو بنز خود را گم کرده اید در سریعترین زمان ممکن اقدام به حذف آن کرده و برای آن کلید بنز جدید تعریف کنید. برخی از مدل های خودرو دارای کلید هایی می باشند که کد ندارند.

برخی از خدمات نیاز به دستگاه های تخصصی دارد که این دستگاه ها فقط در مراکز معتبر پیدا می شود و کار کردن با این ابزار نیاز به افراد متخصص دارد زیرا در صورتی که فرد در این زمینه تخصص نداشته باشد علاوه بر اینکه امنیت خودرو شما به خطر می افتد هزینه بیشتری را نیز باید پرداخت کنید.

اما امروزه خوردوهای دارای سیستم ایموبلایزر می باشند. نگین غرب خدمات تراش تیغه انواع مدل سوئیچ و ریموت بنز را انجام داده و آنها را برای خودرو شما معرفی می نماید. شما می توانید باطری و یا قاب ریموت بنز خود را تعویض کنید. با تماس با مرکز ما می توانید از خدمات ما در زمینه باتری و قاب ریموت و قیمتها اطلاع پیدا کنید.

قیمت سوئیچ و ریموت بنز

قیمت ساخت سوییچ بنز باید بدانید که این خودرو دارای مدل های مختلف و کلاس های مختلفی می باشد. از جمله مدل های آن می توان به بنز کلاس C – بنز کلاس S – بنز کلاس  B – بنز کلاس CL –  بنز کلاس CLE – بنز کلاس E – بنز کلاس GLE – بنز کلاس GLK – بنز کلاس ML – بنز سری SL و SLK نام برد.
سازندگان آن ها به دلیل قیمت بالایی که این  خودروها دارند از بردهای تخصصی برای تولید و ساخت ریموت و سوئیچ بنز استفاده می نمایند. بنابراین قیمت انواع خدمات برای مدل های مختلف این خودرو متفاوت می باشد. مراجعه به این مراکز به شما کمک می کند تا سارقین نتوانند رمزگشایی آنها را انجام دهند و به عنوان یک مزیت ویژه برای بنز به شمار برود. اگر فردی که صاحب اصلی ماشین بنز می باشند به هر دلیلی سوئیچ و ریموت آن را گم کند یا خراب نماید می تواند از مراکز معتبری که توانایی کد دهی انواع سوئیچ و ریموت بنز و توانایی پروگرام را داشته اند، استفاده نمایند.
برخی از این محصولات به صورت کپی های سوئیچ و ریموت اصلی بوده و کیفیت مناسبی دارند. در صورتی که برخی از سوئیچ و ریموت ها چینی درجه 2 و 3 می باشند. برخی از این سوئیچ ها کیلس بوده و تفاوت قیمت با محصولات معمولی دارند.

ساخت سوئیچ نگین غرب
ساخت سوئیچ و ریموت بنز – نگین غرب

کددهی و برداشتن کد سوئیچ بنز

کددهی سوئیچ بنز یکی از کارهای تخصصی می باشد که برای امنیت خودرو بسیار مهم است که باکیفیت ترین خدمات برای آن انجام شود. در این سال‌های به دلیل  طراحی پیچیده سوئیچ و ریموت  به افرادی حرفه‌ای و فعالیتی کاملا تخصصی تبدیل شده است. در همین راستا ساخت کلید بنز به تخصص و تجربه بالایی در کنار استفاده از تجهیزات پیشرفته نیاز دارد.

سوئیچ و ریموت بنز اصل از قیمت بالایی برخوردار است به همین جهت می توان برای رفع این مورد در صورت بروز مشکلات مختلف از خدمات خام کردن کلید بنز استفاده کرد و تجهیزات مدرن به منظور این خدمات نیاز بوده و ابتدا برای تغییر ریموت باید آن را خام کرد و بر روی آن کددهی جدید صورت بگیرد و به مشتری تحویل داده شود.

تراش تیغه کلید بنز

این مرکز می تواند خدمات بسیاری را در زمینه ریموت بنز ارائه دهد.  از جمله این خدمات می توان به بازکردن انواع درب از جمله درب ضد سرقت، ساخت انواع سوئیچ بنز در محل، تراش تیغه کلید بنز ، کددهی و پروگرام سوئیچ بنز اشاره کرد. به دلیل اهمیتی که ساخت سوئیچ و ریموت در افزایش امنیت خودرو شما دارد می‌بایست در انتخاب مرکز ساخت سوئیچ و ریموت مناسب دقت زیادی کرد. اولین نکته‌ای که باید هنگام انتخاب این مراکز به آن توجه کرد نیروهای متخصص در این مرکز و همینطور لوازم و تجهیزات مورد استفاده است. به دلیل افزایش ایمنی و دیگری جلوگیری از آسیب رسیدن به خورو می توانید از مراکز تخصصی بهره مند شوید.

پروگرام و تعمیر ریموت بنز

ما با بهترین تجهیزات می توانیم خدمات ساخت و پروگرام ریموت بنز ، کددهی سوئیچ و ریموت، رفع عیوب و برداشتن کد سوئیچ انواع خودرو بنز در صورت گم شدن یا مفقود شدن آن در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم . می توان به قابلیت های ریموت بنز خام و کددهی دوباره بر روی خودروی دیگر اشاره کرد ، پس قبل از مراحل پروگرام ریموت بی ام و می بایست کلید بنز کد خورده را با وسایل مخصوص کپی نمود.

اگر خودرو بنز جدید خریداری کرده اید و نیاز به تعریف ریموت دارید و ایجاد کد جدید دارید. یا قصد کددهی جدید و پاک کردن کدهای قبلی و همچنین تعریف ریموت جدید دارید با ما تماس بگیرید. ما با تجهیزات و دستگاه های مدرن و به روز خود می توانیم به شما کمک کنیم . ما می توانیم سوئیچ بنز شما را خام نموده و مجددا آن را برنامه ریزی کنیم و

باز کردن درب خودرو

در صورتی که سوئیچ و ریموت بنز خود را از دست داده اید و امکان باز کردن درب بنز  آن را ندارید با مرکز تخصصی نگین غرب تماس بگیرید. متخصصین ما به صورت امدادی در محل شما در تمامی مناطق تهران حاضر شده و بعد از مشاهده مدارک خودرو خدمات مورد نظر را به شما ارائه می نمایند. شما می توانید جهت مشاوره با متخصصین ما تماس حاصل کرده و از راهنمایی آنها استفاده نمایند. کلیه خدمات این مرکز با مناسبت ترین قیمت و بالا ترین کیفیت به شما ارائه خواهد شد.

خراب شدن و عیب یابی کلید بنز

خراب شدن و عیب یابی سوئیچ بنز یکی از بیشترین دلیل مراجعه به مراکز تخصصی می باشد. عمده ترین دلیل خراب شدن سوئیچ بنز ،افتادن در آب و زنگ زدگی ، دزدیده شدن و گم شدن  می باشد. به علاوه اگر کلید خود را در معرض رطوبت قرار دهید ممکن است رطوبت به داخل روکش نفوذ کرده و بر روی کیت دستگاه را رسوب آب شکل بگیرد.

شکستگی هم یکی از رایج ترین آسیب کلید مشتریان می باشد.  جنس ریموت و سوئیچ ها بسیار مقاوم و محکم هستند ولی نقاط حساسی در سوییچ قرار دارد که به راحتی با کوچکترین ضربه شکسته می شود. شما با حضور در مراکز معتبر می توانید از محصولات با کیفیت بهره مند شوید و امنیت خودرو خود را تضمین نمایید.

ریموت هوشمند بنز

در مدل های اسمارت و بالاتر که ریموت کاملا هوشمند است هنگام خرابی باتری سوئیچ بنز ، با از کار افتادن سوییچ، تنها راه حل با خارج نمودن تیغه اضطراری ریموت کیلس ، درب اتومبیل را باز کرده و اقدام به روشن نمودن خودرو نماییم. در خودرو هایی که دارای ریموت های هوشمند و یا همان کیلس هستند امکان بوجود آمدن مشکل وجود دارد. خدمات مورد نیاز از جمه ساخت کلید کیلس و یا تراش تیغه کلید در مراکز معتبر مانند نگین غرب انجام می شود.

در این طرح در صورتی که شما امکان جا به جایی خودرو را به مرکز ما ندارید و نیاز به سوئیچ و ریموت بنز خود دارید با ما تماس بگیرید. مشکل هرچیزی که باشد از گمشدن سوئیچ و ریموت بنز و یا از دست دادن کلید ریموت ، شکستن ، در آب افتادن ، باز کردن درب و یا هر مورد دیگری متخصصین ما در محل شما حاضر شده و بعد از دیدن مدارک شما خدمات مورد نظر را به شما ارائه می دهند.

ساخت سوئیچ یدک برای خودرو بنز شما در کمترین زمان انجام می شود به جز در مواردی که سوئیچ و یا ریموت برای مدل خودرو شما موجود نباشد و نیاز به سفارش از کشورهای اصلی و سازنده خودرو می باشد. پس در صورتی که هنوز برای خودرو خود سوئیچ و یا ریموت یدک ندارید در سریع ترین زمان به ساخت آن اقدام نمایید تا اگر مشکلی برای شما به وجود آمد امنیت خودرو شما دچار مشکل نشود.

خدمات سوئیچ مرسدس

اگر ریموت و یا سوئیچ مرسدس بنز خود را گم کرده‌ یا مفقود شده است  و یا به هر دلیلی آن را از دست داده اید.  بهترین راه برای رفع مشکل شما مراجعه به متخصصین مجرب و دارای سابقه می باشد تا ریموت و سوئیچ شما را در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت به شما ارائه دهند. تعمیر سوئیچ به افرادی دارای مهارت نیاز دارد لذا از تعمیر ریموت و سوئیچ خود یا سپردن آن به دست افراد غیر متخصص پرهیز کنید زیرا ممکن است هزینه بالایی برای شما بوجود آورد.

همچنین این فعالیت نیاز به ابزار خاص و به روز دارد و در صورت ایجاد مشکل امنیت خودرو  شما با مشکل روبرو خواهد شد.  مرکز ساخت سوئیچ به صورت امدادی درصورتی که شما امکان انتقال خودرو و حرکت دادن آن را ندارید در محل شما در هر زمانی از شبانه روز حاضر شده و مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

شما می توانید نمونه های ساخت سوئیچ مرسدس بنز را مشاهده نمایید.

نگین غرب در تمامی مناطق تهران

در صورتی سوئیچ و ریموت بنز شما دچار مشکل شد می توانید با مرکزخدمات نگین غرب تماس بگیرید. این مشکلات از جمله دزدیده شدن سوئیچ وریموت – گم شدن آن – افتادن زمین و شکستن سوئیچ و ریموت و قاب آن – مشکل در باتری سوئیچ بنز – افتادن ریموت بنز در آب می باشد. 
دقت داشته باشید که به منظور ساخت سوئیچ برای خودرو بنز، تنها تخصص و مهارت افراد مجموعه کافی نیست، بلکه باید دستگاه‌ها و تجهیزات ویژه‌ای را نیز در این رابطه داشته باشند تا برای ساخت سوئیچ بنز و ریموت از آن استفاده کنند.

سوییچ بنز نمونه ها و مدل های متفاوتی داشته است؛ از نظر ظاهری ریموت ها و سوئیچ به یکدیگر شبیه هستند اما از نظر فنی دارای ویژگی های منحصر به فردی خواهد بود که تنها متعلق به هر ریموت می باشد و به این واسطه موجب می‌شود تا امنیت خودروی شما تامین گردد.

در صورت بروز هر کدام از مشکلات زیر شما می توانید با مرکز ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند. در صورت امکان جا به جایی شما می توانید به نمایندگی های ما مراجعه نمایید اما در صورتی امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید متخصصین ما که به صورت سیار در تمامی مناطق تهران  ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حضور دارند در سریعترین زمان در محل شما آماده شده و با مدرن ترین دستگاه ها خدمات را با مناسبت ترین قیمت به شما ارائه می دهند.


پاسخ به سوالات شما

خدمات سوئیچ بنز برای چه مدل هایی انجام می شود؟

ساخت سوئیچ و ریموت بنز ویژه تمامی مدل ها از جمله کلاس C – S – B – CL –  CLE – E – GLE – GLK – ML – SL و SLK می باشد.

آیا امکان ساخت سوئیچ بنز در محل می باشد؟

در صورتی که امکان جا به جایی خودرو وجود نداشته باشد مراکز معتبر می توانند با امداد خودرو سیار در محل شما حاضر شده و با روئت مدارک خودرو اقدام به ساخت سوئیچ و کلید نمایند.

ساخت سوئیچ و ریموت بنز چه زمانی طول می کشد؟

با توجه به نوع خودرو و مدل آن و همچنین نوع خدماتی که مورد نیاز است متفاوت می باشد.

چه خدماتی برای سوئیچ و ریموت خودرو بنز ارائه می شود؟

پروگرام سوئیچ – تعمیر ریموت – ساخت ریموت جدید و یا ساخت سوئیچ یدک – تعریف ریموت – کددهی و برداشتن کد ریموت خودرو – تعویض قاب و باتری ریموت – باز کردن درب خودرو – تراش تیغه کلید – کپی ریموت و سوئیچ

آیا مرکزی برای مشاوره در زمینه خدمات سوئیچ بنز می باشد؟

بله . شما می توانید با شماره 09124802295 جهت مشاوره تلفنی در زمینه خدمات سوئیچ و ریموت تماس حاصل فرمایید.

تماس با مرکز نگین غرب

شعبه شمال : تهران، آجودانیه(سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز
تماس: 22297397 – 26103079
شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین ریموت
تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 09124802295

8 Comments

 1. حمید

  سوئیچ یه مقوله خیلی تخصصیه که نمیشه به این آسونیا راجع بهش نظر داد . من یه سوئیچ میخواستم کپی کنم که گم شد داشته باشم/. فکر کنم هر کسی باید این کار رو کنه چون وقتی که به ریموت نیاز داشته باشید اون موقع باید هزینه بیشتری رو بده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 15 =

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید