سوئیچ ماشین های لوکس

در صورتی که سوئیچ ماشین خود را گم کرده اید ؟ یا در اثر افتادن از دست به آن ضربه وارد شده و دچار مشکل شده است با ما تماس بگیرید. در اثر هرگونه ضربه ممکن است ریموت و سوئیچ ماشین های لوکس شما از بین رفته و یا دچار مشکل شود. شما می توانید با مرکز نگین غرب با 22 سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت انواع مدل خودرو از جمله ساخت سوئیچ بنز ، ساخت سوئیچ بی ام و ، ساخت سوئیچ هیوندا ، کیا ، پورشه ، نیسان ، لکسوس ، مازراتی ، مزدا ، پژو ، ام وی ام و … می باشد.

کلید یدک انواع خودرو

ما انواع خدمات را برای سوئیچ ماشین شما از جمله ساخت سوئیچ ، پروگرام و تعریف ریموت ، کددهی و … انجام می دهیم.  هزینه ساخت سوئیچ ماشین بر اساس نوع خدمات و همچنین مدل ماشین متفاوت می باشد و دارای هزینه های مختلفی است.

شما می توانید برای انواع مدل خودرو خود ریموت و کلید یدک سفارش دهید . ساخت ریموت هیوندا – ساخت ریموت بنز – ساخت ریموت بی ام و – ساخت ریموت کیا و … از جمله خدمات ما با بالاترین کیفیت به شما می باشد.

برای اطلاع از هزینه و همچنین خدمات ما شما می توانید با مرکز نگین غرب تماس گرفته تا متخصصین ما شما را در این زمینه راهنمایی نمایند تا مشکل شما در سریعترین زمان و با کمترین هزینه رفع شود.

ساخت ریموت کیا
سوئیچ پژو
ساخت ریموت بی ام و
پروگرام ریموت پورشه
سوئیچ پورشه
ریموت نیسان

Previous
Next

نگران امنیت خودرو خود نباشید

ماشین های امروزی دارای سوئیچ و ریموت هایی هستند که نیاز به کددهی دارند. در صورتی که سوئیچ و ریموت خودرو خود را از دست دادید مراکز متخصص در این زمینه می توانند سوئیچ و ریموت جدید برای شما ساخته و کددهی نمایند.

همچنین شما می توانید برای تعمیر و تعویض باتری و قاب ریموت خود برای مدل های مختلف خودرو از جمله هیوندا – بنز – بی ام و – کیا – مزدا – رنو – تویوتا – نیسان و … با ما تماس بگیرید.

ساخت سوئیچ در تمامی مناطق تهران

در صورتی سوئیچ و ریموت شما دچار مشکل شد می توانید با مرکز خدمات نگین غرب تماس بگیرید. این مشکلات از جمله دزدیده شدن سوئیچ وریموت – گم شدن آن – افتادن زمین و شکستن سوئیچ و ریموت و قاب آن – مشکل در باتری سوئیچ – افتادن ریموت در آب می باشد.  در صورت بروز هر کدام از مشکلات زیر شما می توانید با مرکز ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریعترین زمان مشکل شما را حل نمایند. در صورت امکان جا به جایی شما می توانید به نمایندگی های ما مراجعه نمایید اما در صورتی امکان جا به جا کردن خودرو خود را ندارید متخصصین ما که به صورت سیار در تمامی مناطق تهران  ( غرب – شرق – جنوب – شمال – مرکز ) حضور دارند در سریعترین زمان در محل شما آماده شده و با مدرن ترین دستگاه ها خدمات را با مناسبت ترین قیمت به شما ارائه می دهند.

شعبه اصلی: تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.