سوئیچ کیا

 مرکز تخصصی نگین غرب با ۲۰ سال تجربه تخصصی در زمینه ساخت سوئیچ کیا و ریموت کیا می باشد. این مرکز توانسته است نظر مشتریان را به خود جلب کند. شعار اصلی نگین غرب سرعت در ارائه سرویس و کیفیت بالای خدمات می باشد.

ما خدمات خود را با کیفیتی متفاوت و در سریعترین زمان ممکن به شما تحویل می دهیم . خدمات رسانی در این زمینه نیاز به افراد متخصصی دارد تا امنیت خودرو بی ام و شما به خطر نیفتد. ما با نیروهای متخصص خود می توانیم بهترین خدمات را در تمامی مناطق تهران و سراسر ایران ارائه نماییم.

ساخت سوئیچ نگین غرب

خودرو کیا ساخت کشور کره جنوبی کمپانی کیاموتورز می باشد.  کیا یکی مهمترین رقبا خودروهای شناخته شده دنیا از جمله هیوندا می باشد. که دارای از انواع مدل سدان و شاسی نیز هست.

اگر نیاز به خدمات سوئیچ و ریموت کیا دارید می توانید با ما تماس بگیرید این مرکز دارای 2 شعبه اصلی در شمال تهران (آجودانیه) – غرب تهران ( مرزداران )  می باشد. علاوه بر این مراکز ما دارای امداد سیار در سراسر ایران جنوب و شرق نیز هستیم. خدمات نگین غرب در سراسر ایران به صورت امداد سیار و 24  ساعته می باشد.

خدمات سوئیچ کیا

ساخت و ریموت گمشده کیا

پاک کردن کد کلید و ریموت مفقود شده کیا

ریموت کیا – کپی ریموت کیا -کپی کلید کیا

کلید کیا،کلید یدک کیا،ریموت یدک کیا

تعریف کلید کی لس(keyless) کیا

ساخت اسمارت کی(smart key) کیا

ساخت سوئیچ و سوئيچ یدک کیا

تعریف و کپی سوئيچ کیا


قیمت سوئیچ کیا

شما می توانید از خدمات با تعرفه های مناسب و همچنین اجرت کاملا مشخص شده بهره مند شوید. برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز ما با کیفیت ترین سوئیچ و ریموت را با وجود  متخصصین با تجربه در مراکز خود به شما ارائه می دهیم .

خدمات ما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در سراسر ایران ارائه می شود. علاوه بر 2 شعبه در شمال و غرب تهران دارای نیروهای مستقر در تمامی مناطق می باشد.  کافیست با ما تماس بگیرید تا د اسرع وقت در محل شما حاضر شده و مشکل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنیم.

 

شعبه اصلی: تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.