ساخت ریموت تویوتا و قاب ریموت تویوتا

امروز با پیشرفت در صنعت خودرو سوئیچ ها و ریموت هایی با قابلیت جدید و هوشمند این امکان را به ما می دهد که با فشار دادن یک دکمه بسیاری از کارها را انجام دهیم. ریموت کنترل های الکترونیکی دارای پوشش قاب زیبا محافظ اصلی از ریموت شما به حساب می آید.
انواع ریموت و قاب های خودرو تویوتا برای مدل های کرولا، هایلوکس، کمری، پریوس، یاریس، آوالون، آریون، کرولا با بهترین کیفیت در مرکز تخصصی نگین غرب موجود می باشد.
درباره مرکز: مرکز تخصصی نگین غرب همراه با بهترین تجهیزات آماده ساخت سوئیچ تویوتا ، ساخت ریموت تویوتا ، کلید تویوتا و پروگرام ریموت این خودرو با بهترین کیفیت  در سراسر ایران (تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز، اردبیل، زنجان، قزوین، بندرعباس، کردستان، سنندج، همدان، اراک، آبادان، خراسان، مازندران، گیلان، مشهد، یزد، ساری، اهواز، کرمانشاه و …) با سابقه 20 ساله در صنف کلید سازی آماده ارائه خدمات می باشد. کمترین زمان در ساخت و پروگرام ریموت باعث اعتماد سازی در بین مشتریان شده است .

ساخت سوئیچ تویوتا

اگر ریموت تویوتا و یا سوئیچ تویوتا خود را گم کرده‌ یا مفقود شده است  و یا به هر دلیلی آن را از دست داده اید.  بهترین راه برای رفع مشکل شما مراجعه به متخصصین مجرب و دارای سابقه می باشد تا ریموت تویوتا و سوئیچ تویوتا شما را در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت به شما ارائه دهند. تعمیر سوئیچ به افرادی دارای مهارت نیاز دارد لذا از تعمیر ریموت و سوئیچ خود یا سپردن آن به دست افراد غیر متخصص پرهیز کنید زیرا ممکن است هزینه بالایی برای شما بوجود آورد. همچنین این فعالیت نیاز به ابزار خاص و به روز دارد و در صورت ایجاد مشکل امنیت خودرو شما با مشکل روبرو خواهد شد.  مرکز ساخت سوئیچ به صورت امدادی درصورتی که شما امکان انتقال خودرو و حرکت دادن آن را ندارید در محل شما در هر زمانی از شبانه روز حاضر شده و مشکل شما را برطرف خواهد کرد. برای این کار فقط نیاز است با مرکز ما تماس بگیرید.

 

خدمات ما:

  • ساخت سوئیچ تویوتا برای انواع مدل ها

  • ساخت ریموت تویوتا

  • ساخت سوئیچ و کددهی ریموت انواع خودرو

  • ساخت سوئیچ تویوتا و ریموت :هایلوکس، کمری، پریوس، یاریس، آوالون، آریون، کرولا

  • ساخت سوئیچ و کددهی انواع مدل های تویوتا

  • سوئیچ یدک انواع تویوتا و ریموت یدک انواع تویوتا

  • کپی ریموت تویوتا و سوئیچ یدک تویوتا

  • پروگرام و تعریف ریموت تویوتا

  • ساخت سوئیچ گم شده خودرو بدون نیاز به خود خودرو و یا در محل


انواع نمونه ساخت سوئیچ و ریموت ما را می توانیددر صفحه ساخت سوئیچ تویوتا مشاهده نمایید.

جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره تماس مرکز ساخت سوئیچ: 021-44299069، 021-44299085، 09124802295 و 09385881754

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.