ریموت کیا

ریموت خودرو از جمله لوازمی است که باید در حفظ و نگهداری آن تلاش خود را بنماییم . زیرا علاوه بر اینکه در صورت گم شدن و از دست دادن آن هزینه و زمان صرف خواهد شد. امنیت خودرو شما نیز به خطر خواهد افتاد.

قاب ریموت کیا

در صورتی که هر کدام از اتفاق های بالا از جمله از دست دادن سوئیچ و کلید ، افتادن ریموت در آب ، دزدیده شدن آن و …. برای شما اتفاق افتاد. در اولین فرصت باید به مراکز معتبر برای تعمیر سوئیچ و ریموت کیا خود مراجعه نمایید.  علاوه بر این شما برای صرفه جویی در زمان خود قبل از اینکه اتفاقی برای کلید ماشین شما بیفتد یک سوئیچ یدک برای مواقع ضروری تهیه نمایید..

خرید خودرو کیا و تعریف کد جدید

با خرید خودرو کیا جدید حتما باید با مراجعه به مراکز تخصصی ریموت و سوئیچ جدید برای خودرو خود تعریف نمایید یا اینکه کد قبلی را از ریموت خود پاک کرده و کددهی جدید انجام دهید. مرکز تخصصی نگین غرب با دو شعبه در غرب تهران ( مرزداران ) و شعبه شمال تهران ( آجودانیه ) بصورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان می باشد.  اگر نیاز به دریافت خدمات باتری ریموت و سوئیچ کیا یا تعویض قاب ریموت دارید  با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در زمینه نیاز شما و در راستای رفع آن شما را راهنمایی کنند. مرکز ساخت سوئیچ نگین غرب با مناسبت ترین قیمت در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت کیا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

خدمات رسانی در سراسر ایران

همچنین اگر شما در سایر شهرهای ایران از جمله اصفهان – شیراز – تبریز – مازندران – بندرعباس – ساری – گرگان – مشهر – کردستان – لرستان و … هستید می توانید بصورت شبانه روزی با مراکز ما تماس گرفته تا متخصصین ما در سریعترین زمان در مرکز شما حضور یافته و خدمات مورد نظر شما را ارائه نمایند.

به دلیل مشغله های کاری و مشکلات شما عزیزان مرکز تخصصی ساخت کلید خدمات امدادی فراهم کرده است تا  در صورتی که خودرو شما قادر به جا به جایی نمی باشد  با ما تماس گرفته و ما در محل شما حاضر شده و در سریعترین زمان و به روز ترین تجهیزات خدمات مورد نظر شما را در اختیارتان قرار می دهند.

ساخت سوئیچ و ریموت کیا

کمپانی کیا بیش از 640 بنگاه معامله در ایالات متحده دارد و بیش از 300,000 وسیله نقلیه تنها در امریکا به فروش می­رساند. کیا هفت مدل مختلف در هفت شکل مختلف دارد که مصرف کننده میان ان­ها حق انتخاب دارد.

فورته – فشرده

فورته 5 دره – فشره 5 دره هاچبک/واگن

فورته کوپ – فشرده 2 دره کوپ

اُپتیما – سدان سایز متوسط

اپتیما هیبرید – سدان سایز متوسط با برق هیبرید الکتریک/بنزین

ریو – فرو فشرده

ریو 5 دره – فرو فشرده 5 دره هاچبک/واگن

سول – دورگه فشرده

سورنتو – SUV اندازه کامل

اسپورتیج – SUV فشرده

سدونا – مینی­ون

ساخت سوئیچ  و ریموت کیا برای انواع مدل اسپورتیج،  ریو،  اپتیما،  کیا کورس، کادنزاف،  سراتو،  پیکانتو، سوول، کارنس ، کارنیوال

مرکز تخصصی نگین غرب آماده ارائه انواع سوئیچ و ریموت خودرو کیا ، ساخت کلید یدک کیا و پروگرام ریموت این خودرو می باشد. متخصصین ما می توانند  حتی در محل شما در تمام نقاط ایران و بصورت شبانه روزی سوئیچ ، ریموت، کلید یدک خودرو کیا را به شما تحویل دهند.

نمونه های کلید در مرکز تخصصی نگین غرب

برای مشاهده نمونه های بیشتر سوئیچ کیا کلیک کنید.

ما با بهترین تجهیزات می توانیم سوئیچ و ریموت ، پروگرام  و کددهی ریموت کیا ، رفع عیوب و برداشتن کد سوئیچ  انواع خودرو کیا در صورت گم شدن یا مفقود شدن آن در سریعترین زمان در اختیار شما قرار دهیم.

ساخت سوئیچ و ریموت اسپورتیج

ساخت سوئیچ و ریموت ریو

ساخت سوئیچ و ریموت اپتیما

ساخت سوئیچ و ریموت کورس

ساخت سوئیچ و ریموتکادنزا

ساخت سوئیچ و ریموت سراتو

ساخت سوئیچ و ریموت پیکانتو

ساخت سوئیچ و ریموت سوول

ساخت سوئیچ و ریموت کارنس

ساخت سوئیچ و ریموت کارنیوال

ساخت سوئیچ و ریموت موهاوی

شعبه اصلی: تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.