انواع سوئیچ مزدا

انواع سوئیچ مزدا

ساخت ریموت مزدا

اگر سوئیچ و ریموت مزدا خود را گم کرده اید یا به سرقت رفته است و در هر صورتی به آن دسترسی ندارید آسان ترین راه تماس با مرکز نگین غرب است .  این مرکز با 20 سال تجربه در زمینه ساخت سوئیج مزدا و خدمات دیگر از جمله کددهی ، پروگرام ، تعمیر ، تعریف ، تعویض سوئیچ و ریموت ، قاب ریموت ، ساخت انواع سوئیچ یدک ، باز کردن درب خودرو می باشد.

در صورت که خودرو مزدا جدید در همه مدل های مزدا3 ، مزدا 2 ، مزدا 323 و … خریداری کرده اید و نیاز دارید تا کدهای سوئیچ و ریموت قبلی را پاک کرده و ریموت جدید برای آن تعریف کنید تماس با ما بهترین گزینه است. برای اینکه امنیت خودرو شما تامین شود حتما باید کدهای سوئیچ شما پاک شود و کد جدید برای آن تعریف شود. همچنین شما می توانید از خدمات ساخت ریموت یدک برای خودرو مزدا خود بهره مند شوید.

خدمات ما بصورت 24 ساعته و در سراسر ایران و با نیروهای متخصص می باشد. اگر امکان جا به جایی خودرو خود را ندارید با متخصصین ما تماس بگیرید تا در محل شما حاضر شده و خدمات مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن با بالا ترین کیفیت به شما ارائه دهند.

خدمات سوئیچ و ریموت مزدا

ساخت سوئیچ و سوئیچ یدک
ساخت و پروگرام ریموت
تعمیر و تعویض قاب و باتری ریموت
کددهی و برداشتن کد سوئیچ و ریموت
باز کردن درب خودرو در محل شما
ساخت کلید انواع مدل مزدا

کلید های کیلس مزدا

در سری جدید خودروهای مزدا دیگر نیازی به سوئیچ و ریموت نمی باشد و شما می توانید فشار دادن یه دکمه خودرو خود را روشن کنید. در صورتی که این بخش از خودرو دچار مشکل شود و یا در هر صورتی کد آن را فراموش کنید نیاز به مراکز معتبر و متخصص می باشد تا در این زمینه به شما کمک کنند. مرکز تخصصی نگین غرب از جمله این مراکز با 22 سال سابقه در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت می باشد که می تواند در این زمینه خدمات مورد نظر را به شما ارائه نماید.

اگر در هر زمانی از شبانه روز ریموت کیلس خودرو مزدا شما دچار مشکل شد. تنها کاری که نیاز به انجام آن دارید تماس با شماره تلفن مرکز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت خودرو نگین غرب با مدیریت آقای مهربانی 09124802295 و 44299069 می باشد تا در سریعترین حالت در محل خودرو مشکل شما رفع شود.

قیمت ریموت مزدا

اگر سوئیچ و یا ریموت اصلی خودرو مزدا خود را از دست داده‌اید، می‌توانید سوئیچ جایگزین را بدست آورید. خدمات این مرکز با مناسب ترین قیمت به شما ارائه می شود. برای اطلاع از قیمت ها می توانید با مرکز ما تماس گرفته و براساس خدمات مورد نیاز خود از قیمت ها مطلع شوید.

در زمانی که سوئیچ و ریموت خود را گم کرده اید می توانید با تماس با یک متخصص در زمینه ساخت ریموت مزدا علاوه بر اینکه امنیت خودرو خود را تضمین می نمایید با مناسب ترین قیمت سوئیچ و ریموت خود را داشته باشید. به دلیل اینکه نیروهای ما به صورت سیار در تمامی مناطق تهران و همینطور در سراسر شهرهای ایران حضور دارند دیگرنیازی به حمل ماشین تا مرکز مورد نظر نمی باشد و نیروهای ما در محل شما حاضر شده و در کمترین زمان با بالاترین کیفیت خدمات را به شما ارائه می دهند.


تماس با مرکز نگین غرب

شعبه اصلی: تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز تماس :  26154238-22297397-09124802295
شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید