ساخت ریموت و سوئیچ جک
ساخت ریموت و سوئیچ جک
مارس 17, 2018
معرفی بسترن X80 در ایران آنلاک
معرفی بسترن X80 در ایران آنلاک
آوریل 8, 2018
نیسان BladeGlider به تولید خواهد رسید

نیسان BladeGlider به تولید خواهد رسید

طبق گفته‌ی اندی پالمر، رئیس بخش مهندسی نیسان، مدل مفهومی خودروی الکتریکی نیسان BladeGlider که بر مبنای دلتاوینگ ساخته شده‌است، طی سه سال آینده به مرحله تولید خواهد رسید. بن باولبی، سازنده‌ی دلتاوینگ، مسئول پروژه‌ی BladeGlider می‌باشد. مدیران نیسان همچنین آماده به کار بودن خودروی RWD الکتریکیِ سه نفره‌ی خود را تایید نموده‌اند.
نیسان به BladeGlider به چشم یک خودروی اسپرت مقرون به صرفه برای جوانان نگاه می‌کند. به گفته‌ی پالمر: «در زمان نوجوانی من، اغلب جوانان خودروهای اسپرت می‌خواستند و والدین آنها از این موضوع ناراحت بودند. مشکل تمام خودروهای اسپرت کنونی این است که در واقع مالک آنها والدین هستند نه جوانان. ما در تلاش برای یافتن راه‌های بازگرداندن خودروهای اسپرت مقرون به صرفه و جذاب به جوانان هستیم.»

نسخه‌ی تولیدی BladeGlider به تعبیر سرپرست طراحی نیسان، شیرو ناکامورا، «یک تفسیر بی‌نهایت» از مدل مفهومی خواهد بود. بدنه‌ی مثلثی شکل این رودسترِ روباز از پلاستیک تقویت شده با فیبر کربن ساخته شده و صندلی راننده‌ی آن در وسط و دو صندلی مسافر در پشت قرار دارند. جلوی باریک آن برای شکاف هوا مناسب بوده و قسمت زیرین نیروی رو به پایین را فراهم می‌کند. نیروی موتورهای داخل چرخ توسط باتری‌های لیتیوم یونی که در پایین سمت عقب قرار گرفته‌اند، تامین می‌شود. نسبت توزیع وزن جلو به عقب BladeGlider 30 به 70 است.

پالمر در مورد رانندگی با BladeGlider می‌گوید: «من نمونه‌ی اولیه این خودرو را رانده‌ام و باید بگویم شبیه به هیچکدام از تجارب رانندگی‌ام نبود. این خودرو از تمام مزایای سیستم انتقال قدرت الکتریکی بهره می‌برد. ساختار و وزن جلوی خودرو بدین معنی است که این خودرو بسیار تیز است

کپی و ساخت انواع ریموت و سوئیچ خودرو نیسان Nissan مدل juke, vitara, versa,murano , elantra و … .

شماره تماس :
02122297397
02144299085

آدرس:

جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشریفات عروسی سلامت و زیبایی فروشگاه آنلاین محصولات زیبایی بهینه سازی وب سایت یارا سئو