یک شاسی بلند حرفه ای از هیوندا در راه است
یک شاسی بلند حرفه ای از هیوندا در راه است
مارس 12, 2018
ساخت ریموت و سوئیچ جک
ساخت ریموت و سوئیچ جک
مارس 17, 2018
ساخت سوئیچ فیات

ساخت سوئیچ فیات

در دهه ۱۹۵۰ خودروی بسیار محبوب ۵۰۰، با سبکی ایتالیایی، با عنوان “معجزه ایتالیایی”، رنسانس محصولات مصرف‌کنندگان اروپایی لقب داشت .ولی متأسفانه موفقیت فیات در آمریکا فراز و نشیب زیادی داشت. فیات ۱۵۰۰ در دهه ۶۰ طرفداران بسیاری داشت و در اوایل دهه ۷۰ با عرضه فیات ۸۵۰ (اسپایدر و کوپه)، این خودرو در بین دانشجویان کالج محبوب شد. خودروی اسپرت فیات ۱۲۴ طراحی شده توسط پینین‌فارینا، توانست تصویر فیات را در آمریکا زنده نگه دارد، کاری که خودروی دو دیفرانسیل ۱۲۸ و خودروی موتور وسط X1/9 در نهایت، از پس آن بر نیامدند. حتی لانچیا، برند درجه یک مربوط به فیات، به سرعت و پس از معرفی در اواسط دهه ۷۰، از بین رفت. کیفیت نه چندان بالای خودروهای فیات از نظر مشتریان و همچنین عدم توانایی این شرکت در تنظیم تاریخ انتشار خودروهایش، این کمپانی ایتالیایی را مجبور به خروج از بازار آمریکا در سال ۱۹۸۴ کرد.

ساخت سوئیچ فیات

ساخت سوئیچ فیات

در سال ۲۰۰۰، جنرال موتورز بخشی از فیات را در اختیار گرفت و این ریسک مشترک را برای تولید نسل جدیدی از خودروهای کوچک و مقرون به صرفه برای اروپایی‌ها، پذیرفت. مشکلات مالی جنرال موتورز، موجب شد تا این شرکت این توافق را لغو کند، اما فیات به طرز هوشمندانه‌ای سرمایه جنرال موتورز را در تکنولوژی جدید انتشار هوا سرمایه‌گذاری کرده بود. با ورشکستگی کرایسلر در سال ۲۰۰۸، فیات این فرصت را پیدا کرد تا به بازار آمریکا بازگردد. در سال ۲۰۰۹ فیات منافعی کنترلی در کرایسلر به گرفت.

فیات ۵۰۰ که در سال ۲۰۱۲ عرضه شد، اولین خودروی نسل جدید فیات بود که به آمریکا راه یافت. خودرویی کماکان وفادار به اجداد خود. ۵۰۰ جدید خودرویی بسیار کوچک، چابک و زیبا است. علاوه بر ۵۰۰ کوپه، ۵۰۰ کانورتیبل و ۵۰۰ آبارت مسابقه‌ای نیز افرادی را که به دنبال خودرویی کوچک و با شخصیت بودند، وسوسه می‌کردند. اخیراً فیات خط تولید خود را با تولید خودروی تمام الکتریکی 500e و خودروی خانوادگی، ۴ در 500L گسترش داده است.

تلفن های تماس:

09124802295
02122297397
44299085
44299069
09385881754

جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشریفات عروسی سلامت و زیبایی فروشگاه آنلاین محصولات زیبایی بهینه سازی وب سایت یارا سئو