ولئو (VALEO) – فرانسه
آگوست 11, 2016
نحوه عملکرد ECU موتور در شرایط مختلف
آگوست 11, 2016
کد سوئیچ خودرو – ساخت سوئیچ – ساخت ریموت – نگین غرب
5 (100%) 17 votes

کد سوئیچ خودرو

 

 

سیستم ایموبلایزر یا ضد سرقت را بیشتر دوستان آشنایی دارند که این سیستم با قرار دادن یک چیپ یا قطعه الکترونیکی بسیار کوچک در انتهای کلید خودرو و یک آتتن بر روی قطر خارجی جا سوئیچی کار می کند. در داخل این چیپ یک کد وجود دارد که در داخل ECU و BSI نیز یک کد همانند کد سوئیچ وجود دارد در هنگام استارت زدن و مقایسه صحت این 2 کد توسط ECU ، خودرو روشن می شود. در بعضی موارد نیاز هست که ما کد سوئیچ را داشته باشیم.

1)تعریف سوئیچ دیگر

2)دانلود

(3 ECU یدک در تعمیرگاه جهت تست خودرو

این کد در هنگام خرید خودرو به راننده داده می شود اما دلیل بی کد کردن یا پیدا کردن کد سوئیچ چه استفاده ای دارد.

شاید بتوان گفت که مهمترین استفاده برای تعمیر کار خودرو است چرا؟ در بضی موارد که خود رویی به تعمیر کار مراجعه می کند و پس از عیب یابی تشخیص داده می شود که خرابی از ECU هست برای اطمینان کامل یک ECU دیگر را بر روی خودرو قرار می دهند تا در صورت صحت عملکرد موتور به تعمیر ECU بپردازند.اما در خودرو هایی که دارای سیستم ایموبلایزر هستند خودرو قادر به روشن شدن نمی باشد چون کد موجود در ECU و سوییچ با هم متفاوت است پس تعمیر کار با استفاده از ECU ذخیره در تعمیرگاه که قبلا آن را بدون کد نموده استفاده می کند و در این حالت خودرو را روشن می کند و پس از صحت کارکرد به تعمیر ECU می پردازد .

راننده که سوئیچ را کم کرده و باید که مراحل اداری آن را با مراجعه به نمایندگی های مجاز و صرف زمان زیاد کد را دریافت نماید که در اینجا می توان با بررسی سند خودرو و کارت شناسایی و کارت خودرو ( عدم مسروقه بودن ) اقدام به بدست آوردن کد سوئیچ بنماید این تعمیر در اکثر خودرو های ایموبلایزر یکسان می باشد .

 

خدمات تخصصی مرکز نگین غرب

ساخت سوئیچ هیوندا، ساخت سوئیچ پژو، ساخت سوئیچ بنز، ساخت سوئیچ بی ام و، ساخت سوئیچ مزدا، ساخت سوئیچ کیا، ساخت سوئیچ رنو، ساخت سوئیچ ام وی ام، ساخت سوئیچ تویوتا، ساخت سوئیچ نیسان، ساخت سوئیچ لکسوس، ساخت سوئیچ مازراتی، ساخت سوئیج پورشه، ساخت سوئیچ فولکس واگن، ساخت سوئیچ فیات، ساخت سوئیچ خودرو

از خدمات ما در کمترین زمان – سراسر ایران – بهترین کیفیت – متخصصین مجرب – حتی در محل خود – برخوردار شوید.

تلفن های تماس: 09385881754- 44299085-44299069- 02122297397-09124802295
آدرس:جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

 

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.