سوئیچ هیوندا،کددهی ریموت و ساخت کلید هیوندا
5 (99.76%) 82 votes

ساخت سوئیچ هیوندا (Hyundai)

اگر در هر زمان از شبانه روز سوئیچ ماشین هیوندا خودتونو گم کردید یا به هر دلیل از دست دادید و نیاز به ساخت سوئیچ هیوندا داشتید. اولین چیزی که به نظرتون میاد چیه؟

اینکه یه جستجو تو گوگل کنید و شماره تلفن مرکز تخصصی ساخت سوئیچ و ریموت خودرو نگین غرب 09124802295 و 44299069 رو پیدا کنید و از خدمات ساخت سوئیچ و ریموت هیوندا و پاک کردن کد سوئیچ خودرو ، تعریف ریموت ، ساخت کلید ، سوئیچ یدک ، ریموت یدک ، خام نمودن کلید ، تعریف ریموت جدید و حذف ریموت های قبلی ، بار کردن درب خودرو خودتون از هر مدلی مثل سانتافه، آوانته، توسان، هیوندای i10، هیوندای i20، هیوندای i30، النترا، کوپه، سوناتا، اکسل، اکووس، جنسیس،آزرا،ix35، ix55، سال های 2014،2015،2016،2017،2018 در تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز، اردبیل، زنجان، قزوین، بندرعباس، کردستان، سنندج، همدان، اراک، آبادان، خراسان، مازندران، گیلان، مشهد، یزد، ساری، اهواز، کرمانشاه و … در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت بهره مند بشید.

 

خدمات مرکز تخصصی نگین غرب


 ساخت سوئیچ هیوندا هیبرید

اگر به تازگی یه خودروی هیوندا خریداری کردید مانند خودرو هیوندای هیبریدی و سوئیچ اونو گم کردید و یا نیاز به ساخت سوئیچ هیوندا و ریموت هیوندا  یا ساخت سوئیچ یدک و اورجینال داشتید. در اولین فرصت با شماره های  با مرکز نگین غرب تماس گرفته و در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت سوئیچ هیوندا خود را تحویل بگیرید. همچنین شما با سفارش کلید یدک در هر زمانی می توانید از اتلاف زمان خود هنگام بروز هر گونه مشکل جلوگیری کنید.


ساخت ریموت خودرو سانتافه

هیوندا یکی از بهترین خودرو ها در تمام دنیا به حساب میاید از این رو سازندگان خودرو امنیت بالایی رو برای این خودرودر نظر گرفته اند. سوئیچ هیوندا یکی از مهم ترین قسمت های امنیتی این خودرو به حساب میاید. در صورتی که سوئیچ خودروی شما از هر مدل مانند سانتافه  گم شده یا دچار شکستگی ریموت شده است. بهترین کار تماس با این مرکز می باشد.

سوئیچ سانتافه 2015

ساخت سوئیچ کد دار و ضدسرقت i20

از نمونه کارهای مرکز نگین غرب ساخت کلید های کد دار برای انواع ماشین هیوندا از جمله النترا و i20 می باشد. مرکز تخصصی نگین غرب آماده ساخت سوئیچ یدک هیوندای i20  با بهترین کیفیت می باشد که نمونه آن در تصاویر زیر  قابل مشاهده می باشد. جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز فعالیت این مجموعه در سراسر ایران و حتی در محل شما انجام می شود.


کددهی ریموت هیوندا جنسیس

از انواع مدل های ماشین هیوندا یکی از پر طرفدارترین آن جنسیس است. اگر نیاز به ساخت سوئیچ پیدا کردیدبه هر دلیلی مثل خراب شدن یا گم شدن سوئیچ خودتون با شماره های مرکز تخصصی ما تماس گرفته تا متخصصین ما بصورت سیار در محل شما حاضر شده و با ساخت سوئیچ مشکل شما را حل نمایند.

  • ساخت سوئیچ و ریموت خودرو هیوندا سوناتا – سانتافه – کوپه -جنسیس – وراکروز – ورنا – ولوستر -اکسنت – گرانجرور- آزرا – النترا – آوانته – توسان
  • ساخت سوئیچ  هیوندا
  • ساخت ریموت هیوندا
  •  کددهی انواع مدل های هیوندا
  • سوئیچ یدک انواع هیوندا
  • ریموت یدک انواع هیوندا
  • ساخت سوئیچ و کددهی ریموت انواع خودروهای سبک و سنگین داخلی و وارداتی

 

اگر ریموت خود را گم کرده و یا آن را در داخل صندوق عقب خودرو خود  جا گذاشته اید نیازی به استفاده از روش های نامعتبر از جمله تخریب خودرو با ابزار های نامطمئن نیست. فقط کافیست با ما تماس بگیرید ما در محل شما حاضر شده و بعد از روئت مدارک و اطمینان از حضور صاحب خودرو درب خودرو شما را باز میکنیم و یا در صورتی که نیاز به خدمات دیگر ما از جمله سوئیچ و کلید یدک داشته باشید آن در سریعترین زمان در اختیار شما قرار می دهیم .  همچنین نگین غرب آماده ارائه خدمات تعویض قاب و باتری برای انواع مدل هیوندا نیز می باشد.

 

شعبه اصلی: تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه 2: جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.