سوئیچ ایموبلایزر
5 (100%) 2 votes

ساخت سوئیچ ایموبلایزر

در گذشته خودروهای دارای کلیدهایی بودند که صرفا جهت باز کردن درب خودرو و روشن کردن آن استفاده می شد. اما با پیشرفت علم سیستم دزدگیر نیز به خودروها اضافه شد که سوئیچ و ریموت خودرو مورد نظر آن ها علاوه بر روشن کردن خودرو به عنوان دزدگیر نیز استفاده می شد. در سال های اخبر سیستمی به نام ایموبلایزر برای سوئیچ و ریموت خودرو ها ساخته شده است.

براساس این تکنولوژی خودروهای ضدسرقت شده و در واقع این سوئیچ ها به صورتی ساخته شده اند که فقط با یک سوئیچ روشن می شوند و امکان سرقت خودرو را به حداقل می رساند. این تکنولوژی برای اولین بار توسط خودروسازی بنز ارائه شد.

این سوئیچ ها به صورتی برنامه ریزی شده است که خودرو فقط این سوئیچ را شناخته و با استفاده از چیپی که در آن قرار داده شده است اگر با سوئیچ دیگری اقدام به روشن کردن خودرو نمایید امکان دارد خودرو استارت بزند ولی روشن نخواهد شد.

کدی که در داخل سوئیچ های ایموبلایزر تعبیه شده است منحصر بفرد بوده و در زمانی که با خودرو ارتباط بی سیم برقرار می کند در صورتی که تائید شود خودرو روشن خواهد شد.

خدمات نگین غرب

خودرو های دارای یک سوئیچ اصلی و یک سوئیچ یدک می باشد که در هنگام خرید به مشتری ارائه می شود. در صورتی که این کلید ها دچار مشکل شده و یا گم شده باشند شما می توانید با مرکز نگین غرب تماس حاصل نمایید تا متخصصین ما در سریعترین زمان خدمات مورد نطر از جمله ساخت سوئیچ و ریموت ، ساخت سوئیچ یدک ، تراش تیغه کلید ، سوئیچ کددار یا ایموبلایزر ، پروگرام ، تعریف و تعویض سوئیچ نمایند.

شعبه اصلی : تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.