ساخت سوئیچ و ریموت ، ۲۴ ساعته در تهران ،‌ خدمات سوئیچ بی ام و
5 (100%) 58 votes

ساخت سوئیچ بی ام و و ساخت ریموت بی ام و

مرکز تخصصی نگین غرب آماده ارائه ساخت سوئیچ بی ام و و ساخت ریموت خودرو بی ام و (bmw)، ساخت کلید یدک بی ام و  و پروگرام ریموت این خودرو می باشد. متخصصین ما می توانند  حتی در محل شما در تمام نقاط ایران از جمله تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرمان، تبریز، اردبیل، زنجان، قزوین، بندرعباس، کردستان، سنندج، همدان، اراک، آبادان، خراسان، مازندران، گیلان، مشهد، یزد، ساری، اهواز، کرمانشاه و …   و بصورت شبانه روزی سوئیچ ، ریموت، کلید یدک خودرو بی ام و  را به شما تحویل دهند.

خدمات باز کردن درب بی ام و در تهران به صورت ۲۴ ساعته بوده و متخصصین ما در کمترین زمان در محل حضور پیدا می کنند.

 

ساخت سوئیچ بی ام و نگین غرب
ساخت سوئیچ و ریموت نگین غرب

 

سوئیچ  و ریموت یکی از وسایل اساسی در خودروی بی ام و می باشد. به همین منظور پیدا کردن مرکز معتبر تعمیر سوئیچ امری مهم می باشد.

 

ساخت سوئیچ بی ام و علل خرابی سوئیچ بی ام و 

عمده ترین مشکل سوئیچ در خراب شدن ریموت، آب می باشد. شاید فکر کنید این اتفاق برای شما نمی افتد ولی با کمترین دقت ممکن است ریموت یا سوئیچ بی ام و شما زیر باران دچار زنگ زدگی شود. به علاوه اگر سوئیچ خود را در معرض رطوبت قرار دهید ممکن است رطوبت به داخل روکش نفوذ کرده و بر روی کیت دستگاه را رسوب آب شکل بگیرد.

شکستگی هم رایج ترین آسیب کلید مشتریان می باشد. جنس ریموت و سوئیچ های بی ام و بسیار مقاوم و محکم هستند ولی نقاط حساسی در سوییچ قرار دارد که به راحتی با کوچکترین ضربه شکسته می شود.

 

 خدمات 24 ساعته نگین غرب برای بی ام و

نگین غرب متخصص در زمینه ریموت و سوئیچ خودرو در شعبه آجودانیه و شعب غرب می باشد. از خدمات اصلی شرکت می توان به باز کردن درب خوردرو بدون سوئیچ و عیب یابی ریموت خودرو اشاره کرد. این مرکز با ۲۰ سال تجربه تخصصی در زمینه سوئیچ keyless توانسته نظر مشتریان را به خود جلب کند. شعار اصلی نگین غرب سرعت در ارائه سرویس و کیفیت بالای خدمات می باشد.

ساخت انواع سوئیچ مدل بی ام و

بی ام و: ساخت سوئیچ بی ام و٬ ساخت سوئیچ بی ام و i3٬ ساخت سوئیچ بی ام و i8٬ ساخت سوئیچ بی ام و x1٬ ساخت سوئیچ بی ام و x3٬ ساخت سوئیچ بی ام و x4٬ ساخت سوئیچ بی ام و سری 1٬ ساخت سوئیچ بی ام و سری 2٬ ساخت سوئیچ بی ام و سری 3٬ ساخت سوئیچ بی ام و سری 4٬ ساخت سوئیچ بی ام و سری 5٬ ساخت سوئیچ بی ام و سری 6٬ ساخت سوئیچ بی ام و سری 7

BMW 1 Series – BMW 2 Series Coupé – BMW 2 Series Convertible – BMW 2 Series Active Tourer – BMW 3 Series Sedan – BMW 4 Series Coupé – BMW 5 Series Sedan – BMW 6 Series Gran Turismo – BMW 7 Series

BMW X1 – ‌BMW X2 – BMW X3

BMW i3 – BMW I8

 عیب یابی ریموت بی ام و مدل ۲۰۱۸

ساخت ریموت بی ام و ۲۰۱۸  به روش دیاگ و سوکت با دستگاه تخصصی انجام میشود ، فعال نمودن کیلس برای بی ام و اقدامی مشکل است ، و بی دقتی به هر گونه به فعال نشدن کیلس سوئیچ مجر می شود ، همچنین کپی و ساخت ریموت بی ام و ۲۰۱۸ ،۲۰۱۷، ۲۰۱۶، ۲۰۱۵، ۲۰۱۴ و پایین تر و فعال کردن امکان کیلس ریموت در ایران آنلاک ، به صورت تخصصی صورت می پذیرد.

ساخت سوئیچ و کددهی ریموت بی ام و ۲۰۱۷

مراحل ساخت سوئیچ بی ام و برای این دسته با توجه به تنوع محصول بسیار پیچیده می باشد ، سیستم ایموبلایزر در گروه بی ام و جزو دسته های پیشرو در صنعت خودروسازی آلمان می باشد و سیستم ضد سرقت اتومبیلهای گروه 3 در سری F بسیار متفاوت می باشند.

کلید یدک بی ام و و ریموت یدک انواع بی ام و ۲۰۱۶

در مدل های اسمارت و بالاتر که ریموت  کاملا هوشمند است هنگام خرابی باتری سوئیچ بی ام و ، با از کار افتادن سوئیچ، تنها راه حل با خارج نمودن تیغه اضطراری ریموت کیلس ، درب اتومبیل را باز کرده . ارزش این مطلب برای پروگرام ریموت بی ام و ۲۰۱۷ می باشد که همه ی سیستم ها ، کیلس هستند ، در نهایت مراکز معتبری برای ارائه ساخت ریموت بی ام و وجود دارند که امکاناتی برای تراش تیغه ریموت موجود دارند.

خدمات سوئیچ گم شده خودرو بدون نیاز به خود خودرو و یا در محل

در صورتی که سوئیچ خودرو شما گم شده و به آن دسترسی ندارید می توانید با مرکز ما تماس گرفته تا متخصصین ما بدون نیاز به خودرو و حتی در محل شما سوئیچ و ریموت مورد نظر شما را ساخته و به شما تحویل دهند.

ساخت کلید و کددهی ریموت

تعریف ریموت

انواع مدل سوئیچ بی ام و

سوئیچ  بی ام و سری 1, 2, 3, 4, x, c, z


ریموت کیلس بی ام وریموت بی کیلس keyless

ریوت فابریک بی ام وکلید بی ام و فابریک

پروگرام ریموت بی ام و

ما با بهترین تجهیزات می توانیم سوئیچ و ریموت، پروگرام ریموت، کددهی ریموت، رفع عیوب و برداشتن کد سوئیچ  انواع خودرو بی ام و در صورت گم شدن یا مفقود شدن آن در سریعترین زمان در اختیار شما قرار دهیم. می توان به قابلیت های ریموت بی ام و خام و کددهی دوباره بر روی خودروی دیگر اشاره کرد ، پس قبل از مراحل پروگرام ریموت بی ام و می بایست کلید بی ام و کد خورده را با وسایل مخصوص کپی نمود.


شعبه اصلی : تهران، آجودانیه(شهید سباری)، بلوار محمدی، خیابان البرز، مجتمع خودرویی البرز

تماس :  26154238-22297397-09124802295

شعبه غرب : جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

شماره : 021-44299069، 021-44299085 و 09385881754

جهت بازدید از نمونه کارهای بیشتر ما در اینستاگرام  بر روی ساخت سوئیچ و ریموت کلیک نمایید.