ساخت سوئیچ فیات
ساخت سوئیچ فیات و کددهی ریموت فیات
مارس 14, 2018
بهترين محصول پژو مدل RCZ در ایران آنلاک
بهترين محصول پژو مدل RCZ در ایران آنلاک
آوریل 8, 2018
ساخت ریموت و سوئیچ جک

ساخت ریموت و سوئیچ جک

ساخت ریموت و سوئیچ جک
5 (100%) 1 vote

سوئیچ و ریموت جک

اگر سابق بر این خودرویی از چین را در کنار رقبای کره‌ای و ژاپنی‌اش قرار می‌دادیم، سبک طراحی و نیز کیفیت مونتاژش این امر را به ما گوشزد می‌کرد که با محصولی پیش‌پاافتاده مواجهیم؛ فرآورده‌ای از یک صنعتگر کم‌تجربه. اما چند سالی است که این روند رفته‌رفته در حال تحول است و سازندگان این کشور یاد گرفته‌اند که هم کپی‌کاران خوبی باشند و هم آموخته‌های نوین طراحی را در محصولاتشان به کار بندند. چنانچه سیر پیشرفت سال‌های اخیر خودروسازان این کشور را رصد کنیم این نکته را درمی بابیم که خط تمایز ساخته‌های نوین این اقلیم با رقبای غربی و آسیایی‌اش به‌تدریج در حال محو شدن است، لااقل از جنبه‌های ظاهری نشانه این امر کاملاً هویداست گرچه به لحاظ عملکرد، فاصله‌ها هنوز بسیار است.

ساخت ریموت و سوئیچ جک

ساخت ریموت و سوئیچ جک

در حال حاضر بازار خودروهای کراس‌اوور کشور به‌طورکلی به دو بخش تقسیم می‌شود. بخش بالایی آن در تسلط انواع وارداتی می‌باشد که اکثریت آن‌ها بهایی بیش از 100 میلیون تومان دارند. قسم دیگر آن که نمونه‌های مونتاژ داخل را دربر می‌گیرد، زیر سیطره مدل‌هایی است که بیشترشان چینی هستند. این‌طور می‌توان گفت که در نیم دهه اخیر، بازار کراس‌اوورهای زیر 100 میلیونی ایران، کمابیش در اختیار این دسته بوده است. گرچه این مدل‌ها از لحاظ ویژگی‌های آفرودی بسیار ضعیف بوده و تنها از نمایی مشابه با یک SUV بهره می‌گیرند، ولی این امر از اهمیت چندانی برای آن دسته از مشتریان برخوردار نیست که اولویت نخست آن‌ها برای خرید یک محصول ظاهر آن است نه باطنش. البته این گروه در گزینش خود تا حدودی هم محق است زیرا کمتر برایش پیش آمده که برای سیر و سیاحت هم که شده سری به صحرا و بیابان زند! بگذریم.

مرکز تخصصی نگین غرب 20 سال سابقه وتخصص در ساخت انواع سوئیچ جک و پروگرام و کددهی ریموت جک در سراسر ایران و بصورت شبانه روزی.

ساخت سوئیچ و کددهی ریموت انواع خودروهای جک
ساخت سوئیچ و ریموت
ساخت سوئیچ و کددهی انواع مدل های جک
سوئیچ یدک انواع جک و ریموت یدک انواع جک

کپی ریموت جک
و سوئیچ یدک جک
ساخت سوئیچ گم شده خودرو بدون نیاز به خود خودرو و یا در محل
ساخت کلید و کددهی ریموت

ریموت جک،کلید جک،کپی ریموت جک،کپی کلید جک،ریموت یدک جک،سوئیچ یدک جک،ساخت سوئیچ یدک جک،سوئیچ جک،کددهی سوئیچ جک،تعریف سوئیچ جک

تلفن های تماس:

09124802295
02122297397
44299085
44299069
09385881754

جلال آل احمد شرق به غرب نرسیده به اشرفی اصفهانی خیابان شایق شمالی جنب کوچه هفتم نگین غرب

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.